reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie,

na dziś zrobiłam już klopsiki w sosie pomidorowym i mam z głowy;-) Młody ogląda georgea i zaraz ruszamy na spacer;-)

Kasia ja coś czuję , że bede ostatnia , ale nie obraze sie jak moje przypuszczenia okaza sie mylne;-)
Pauletta masz jeszcze całe 15 godzin zeby urodzić 17 kwietnia;-)
Mum to be- ja mysle , ze jak masz urodzic to i bez sprzatania urodzisz:tak:Agata tez była zamknieta na 4 spusty i nastawiona na wywoływanie a tu taka niespodzianka. Lepiej sobie odpocznij , bo potem nie bedzie tak dobrze
 
reklama
Witajcie, chyba jednak to ja bede ostatnia... W nocy mialam skurcze co 8min pozniej co 5min no to zadowolona ze nareszcie sie ruszylo obudzilam meza... tylko otworzyl oczy i wszystko ucichlo... do tej pory nawet pol skurczu nie mialam.. termin mam za 7 dni ale to dla mnie wiecznosc...
 
hej
mum to be - zgadzam się z martolinką - jak coś ma się dziać, to będzie się działo bez względu na to czy wysprzatasz mieszkanie czy nie :) co do liści malin - mój ginek powiedział, że trzeba dośc długo pić ten napar, zeby przyniósł zadowalające rezultaty...troszke to trudne, bo mozna je pić od 38 tc a efekt dają po ok 4 tyg. męża zawsze możesz wykorzystać hehehe
pauletta - ja mam termin na jutro, dzisiaj jeszcze wizyta...a od rana - telefony!!!! ekurzyłam sie i wyłączyłam telefon...dosyc mam..
ja dzisiaj noc przespałam jak małe dziecko, poprostu czuję sie jak "młody Bóg" - dawno juz tak dobrze mi się nie spalo...ale syn znowu jakiś kosmos...
słonko świeci - biore się za ogarnianie mieszkania bo jak zwykle sajgon, nastawię fasolkę po bretońsku na obiad a potem spacerek z psineczką...
buziaki
miłego dnia
 
edytka Helena paulusia kochane gratulacje..!!!!! :happy:

jak miło czytać takie newsy .. :):)

uuu u nas afera na całego :D okazało sie ze monter od ogrzewania zle dobrał piece do ogrzewania pomieszczeń i wody i nie mamy stałej ciepłej wody w łazience ..
mama moja to juz szału dostała ;)

jeszcze ciagle z mopem biegam bo co rusz jakieś poprawki (brodzik, poręcz od schodów czyli pył i brud) i juz mi ręce opadają :szok:

ale są nikłe szanse ze bedziemy dzis / jutro mieli tv więc jestem cała :happy:

pauletta hehe moze jeszcze sie uda ! :D
dzis ma urodziny moja przyjaciółka, dawny przyjaciel z liceum i kolega z uczelni, więc jakis oblegany termin :laugh2:

martolinka czyżby Antos oglądał George'a prosto z drzewa?! :D

mum2be nie chce cie dolowac sle teoria sprzątania sie nie sprawdza ... ja od tygodnia dźwigam kartony/worki (przeprowadzka) i codziennie sprzątam w mieszkaniu po remoncie etc, zmieniam posciele i NIC ;)
odpoczywaj kochana bo jak pisze martolinka nie wiadomo jak o późnej bedzie :p

monisia o kurcze, jak tylko eM obudzilas..?! biedulko!

iloonka oo ja tez bym chętnie telefon wylaczyla.. mmm!

jak ja do kogos dzwonię to pierwsze pytanie - "rodzisz?!" no ja ciez pierdziele..

echh taka piękna pogoda, szkoda ze tylko z okna ;)

miłego dnia brzuszki !
 
Witajcie brzuszki !
hmm ostatnia to chyba ja będę już po terminie i nic cisza żadnych czopów ani mocnych skurczów ,w czwartek do szpitala jedyna nadzieja że po badaniu coś ruszy...dziewczyny obie były 3 dni po termi nie a tu już prawie tydzień i nic...:szok:
 
Kasiagaw mam nadzieje, ze ostatnia nie bede, ale mam jakies dziwne przeczucie, ze maluszek przyjdzie w maju:tak: :tak: wiec sie staram nie stresowac, wykorzystuje meza do masowania mi plecow i stopek i sie wyleguje poki moge.

agata89 gratki powrotu do domu z Malenstwem.

mum to be co to za gin!!! Trzeba bylo mu powiedziec zeby sobie arbuza do brzucha przykleil i parokilogramowe odwazniki do nog przyczepil i wtedy posprzatal dom i skopal ogrod! Boze co za ludzie, przeciez nie kazda kobieta w ostatnich tygodniach ma sily na sprzatanie. Mam nadzieje, ze jednak do terminu sie wyrobisz :)

Karina ja tez bym wiele dala, zeby jego mine zobaczyc...biedny jest juz taki tym wszystkim zestresowany, ze z przerazeniem patrzy na mnie przy kazdym lekkim skurczu;-)

Lene naprawde ciekawa akcja porodowa:tak:

Andzik a co u Ciebie?? Moze juz rozpakowana??

Ja dzisiaj tez nawet wyspana, tylko sny jak zwykle jakies pokrecone, lece zrobic male zakupy i bede odpoczywac :)

Milego popoludnia Dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
Widze, że nie tylko za mną chodzi ta czarna myśl że będę ostatnią z kwietniówek która urodzi :p Termin na 28, żadnych skurczy jedynie krocze boli jak by był tam wielki siniak :p no i dalej nie czuję się jak w ciąży :D
 
reklama
Hej dziewczyny ja tylko na chwile wpadam sie zameldowac nadal w 2packu niestety nic sie nie rusza...
Za chwile wyruszam na wizyte moze umowia mnie na indukcje zobaczymy...
 
Do góry