reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

Anneeczka - a w którym bloku? jeszcze się okaże że w jednym mieszkamy :-p
ja jak tylko jestem w domu to też po południu na plac chodzimy albo na alejki koło:tak:
 
reklama
8 a Ty?
Ja tu mieszkam od września i te alejki mnie przerazaja. Dziś jakiś koles na środku sikal..
 
Ostatnia edycja:
Anneeczka - ale na Spółdzielców czy na Okólnej? e nie - na tamte to ja się nie zapuszczam :-p albo na te koło boiska albo na te koło bloków Okólnej chodzę :-p
 
ja z 13 jestem :-)
niedaleko jest też świetny park (Jerzmanowskich) lubię tam chodzić jak mam czas ale teraz dawno nie byłam bo odchodzimy niedaleko od bloku bo Lila za cholerę w e wózku nie chce jeździć i wszędzie sama chodzi:-p
 
Dziewczyny co robicie że swoimi maluchami w weekend kiedy macie wolne a taka fajna pogoda ? Co polecacie aby miło i pożyteczne spędzić czas?
 
Dziewczyny co robicie że swoimi maluchami w weekend kiedy macie wolne a taka fajna pogoda ? Co polecacie aby miło i pożyteczne spędzić czas?
odpisuję już po weekendzie ale napiszę jak to u nas wyglądało :-)
w sobotę byłam w pracy więc M. zajął się Lilą i sami sobie radzili - ale pogoda tez nie była zbyt ciekawa i z tego co wiem mieli tylko jeden krótki spacer :-p
wczoraj miałam wyjątkowo wolne to poleżeliśmy sobie do 11 w łóżkach (większość to były przewalanki z dzieckiem bo uwielbia się wspinać na nas itp.) potem obiad i na 13 do kościoła - połączone ze spacerkiem :tak: jak wróciliśmy do domu to przyjechali znajomi więc posiedzieliśmy i pogadaliśmy i to by było na tyle...
ja mam tak rzadko wolne w jednym dniu z M. że jak już jesteśmy razem w domu to jest mnóstwo rzeczy do zrobienia i czas szybko ucieka...

a co tu tak cicho? hop hop!
 
reklama
Do góry