reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

Dziekuje za odp. :-) W nocy bylo spokojnie, a dzis juz calkiem dobrze :) Lea ma 4 msc
A mam jeszcze jedno pytanie:-p Od kilku dni Mala zaczela sie budzic w nocy 3 razy, a nie jak bylo do tej pory 2. Karmie Ja tylko piersia. Czy moj pokarm moze Jej juz nie wystarczac? Nie chcialam zbyt szybko rozszerzac Jej diety, wolalabym poczekac do 5 msc. No chyba,ze Nasz glodomorek bedzie potrzebowal wiecej :-p
 
reklama
Dziekuje za odp. :-) W nocy bylo spokojnie, a dzis juz calkiem dobrze :) Lea ma 4 msc
A mam jeszcze jedno pytanie:-p Od kilku dni Mala zaczela sie budzic w nocy 3 razy, a nie jak bylo do tej pory 2. Karmie Ja tylko piersia. Czy moj pokarm moze Jej juz nie wystarczac? Nie chcialam zbyt szybko rozszerzac Jej diety, wolalabym poczekac do 5 msc. No chyba,ze Nasz glodomorek bedzie potrzebowal wiecej :-p
szczerze mówiąc trudno odpowiedzieć na to pytanie... możliwe że na noc potrzebuje czegoś bardziej sytego niż samo mleko... ale jest to "tylko" jedna pobudka więcej więc nie ma się czym martwić :tak: a próbowałaś oszukiwać ją za trzecim razem wodą? jeśli to nic nie daje to może spróbuj odciągać wieczorem trochę mleka i dawać jej z butelki z domieszką kleiku kukurydzianego/ryżowego??
 
Dziekuje za odp. :-) W nocy bylo spokojnie, a dzis juz calkiem dobrze :) Lea ma 4 msc
A mam jeszcze jedno pytanie:-p Od kilku dni Mala zaczela sie budzic w nocy 3 razy, a nie jak bylo do tej pory 2. Karmie Ja tylko piersia. Czy moj pokarm moze Jej juz nie wystarczac? Nie chcialam zbyt szybko rozszerzac Jej diety, wolalabym poczekac do 5 msc. No chyba,ze Nasz glodomorek bedzie potrzebowal wiecej :-p

Może to być spowodowane wieloma czynnikami.
Czasami np. podczas skoków rozwojowych dzieci częściej niż zwykle chcą jeść, może stała się bardziej aktywna i potrzebuje więcej?
Jeżeli przybiera dobrze na wadze to proszę się nie martwić na pewno pokarmu jej wystarcza i jest on dla niej odpowiedni :)
 
Może to być spowodowane wieloma czynnikami.
Czasami np. podczas skoków rozwojowych dzieci częściej niż zwykle chcą jeść, może stała się bardziej aktywna i potrzebuje więcej?
Jeżeli przybiera dobrze na wadze to proszę się nie martwić na pewno pokarmu jej wystarcza i jest on dla niej odpowiedni :)

Przybiera baardzo ladnie :tak: wazy 7300g (62 cm 4 msc). Powiem Wam, ze dzis nawet w ciagu dnia zaczela jesc czesciej, co 2h. Moze faktycznie skok rozwojowy... Oby :happy:
 
KAROLA wybraliscie cos? Ja z priori bardzo zadowolona jestem
ELUTKA taka piekna pogoda ze chyba nie dlugo zwiedzimy park lotnikow :)
 
Paulina czas najwyższy, ale z chodzącymi maluchami lepiej iść na lotnisko:) W Parku jest za dużo górek:) Ktoś jeszcze chętny na forumowy jesienny spacerek? :)
 
Paulina czas najwyższy, ale z chodzącymi maluchami lepiej iść na lotnisko:) W Parku jest za dużo górek:) Ktoś jeszcze chętny na forumowy jesienny spacerek? :)

Trochę za daleko mam :-( choć ostatni jeżdżę po Tyńcu i po parku ale w Skawinie. Pogoda taka że żal w domu siedzieć, a i plenery często focę. Syncio dzisiaj wstał z temperaturą więc caaały dzień dziś w domu z marudzącym trzylatkiem....
 
ja jestem za! i pisze się na spacerek - Elutka Ty wiesz że zawsze jak tylko praca mi pozwoli i zgadamy sie odnośnie terminu :-p

Paulina - jeszcze nie byliśmy przymierzać bo czasu nie mamy:baffled: ale mam nadzieje że w najbliższym czasie się uda.... i buziaki dla Twojej córeczki z okazji pierwszych urodzin!!

Ariart - a gdzie Ty mieszkasz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry