reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

reklama
ELUTKA a powiedz mi jak jest z tymi 9-18kg? Tez taka sama zasada?


EDIT alez ta pogoda w Krk nas rozpieszcza ;) po drzemce Nikoliny idziemy dzis na dluuuuugi spacer. PS W BIEDRONCE WSZYSTKIE PRODUKTY HIPP NA PROMOCJI ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja po kolejnych warsztatach, tym razem po pieluszkowych i pierwszej pomocy:)
PAulina generalnie chodzi o zasadę jazdy tyłem, im dłużej tym lepiej i bezpieczniej. Firma Besafe produkuje foteliki dla starszych dzieciaków, które się montuje tyłem ale z tego co patrzyłam to poniżej 1200zł się nie kupi(nowego), maxi cosi ma też wprowadzić foteliki montowane tyłem, ale cena też pewnie będzie powalająca. Podsumowując- tyłem znaczy bezpieczniej.:-)
 
Elutka - fajnie że chodzisz na warsztaty , sama chętnie bym się wybrała.
Co do fotelików to wiem że tyłem bezpieczniej ale nie wyobrażam sobie starszego dziecka w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy ( przynajmniej mojego :) ).
 
Amelia na warsztaty zawsze możesz się zapisać:)są zresztą bezpłatne.
Wiem o co Ci chodzi z tą jazdą tyłem, dzieciak im starszy tym bardziej ciekawski świata a jadąc przodem teoretycznie widzi więcej:)tutaj jednak chodzi o bezpieczeństwo:)
 
Ja mojej tez sobie nie wyobrazam. A tak apropo to gdzie dziec trzyma nogi jak jest tylem? Przeciez dziury w fotelu sie nie zrobi :D
 
Dziewczyny wiecie może gdzie w Krakowie przyjmuje prywatnie laryngolog w weekend?
Po powrocie z warszawy byłam na 3 SORach w Krakowie, na 2 mnie nie przyjęli a na 3 czekałam 2 godziny żeby się dowiedzieć że oni laryngologa o tej porze (3 nad ranem) ściągają do osoby z odciętym uchem....w poniedziałek byłam u laryngologa i powiedziała że jakby się nie poprawiało to w piątek mam gdzieś szukać laryngologa (ona przyjmuje tylko w poniedziałki). Temp. mi się utrzymuje 38,5 a jak dzwoniłam znów na SOR to powiedzieli że to nie jest zagrożenie życia więc raczej żebym nie liczyła na lekarza.
W medicoverze chyba jest?
 
Aria Medicover albo zadzwoń sobie do Luxmedu, może tam gdzieś przyjmują. Mają sporo punktów tylko szczerze mówiac nie wiem czy jeszcze o tej porze gdzieś będzie jakiś lekarz...
Moja sąsiadka miała podobna sytuacje z uchem i sorem...odsyłali ją uzasadniając właśnie tak jak Tobie-brak zagrożenia życia. Powodzenia! Coś długo Ci się to utrzymuje...
 
Elutka - A Ty będziesz chciała kupić taki fotelik montowany tyłem ?

Paulina - nie trzeba robić dziur :) nóżki są oparte o kanapę :)

Aria - żenująca ta nasza służba zdrowia , najlepiej chyba mówić że dziecko miało wyższą tem . wtedy może łaskawie zbadają ...Nie mam pojęcia gdzie w weekend przyjmuje laryngolog ale chyba rzeczywiście najprędzej medicover, lux med , może enelmed ?
 
reklama
Amelia my już kupiliśmy maxi cosi Tobi, miałam akurat kasę więc wolałam ją sensownie zainwestować:) na taki montowany tyłem raczej mnie nie stać...
Co do służby zdrowia się zgadzam, najlepiej naściemniać że bardzo boli, gorączka itd a jak zmierzą to trzeba mówić, że najwyraźniej leki zaczęły działać przeciwgorączkowe.
 
Do góry