reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

Karola alez duze juz te nasze panienki :) My mamy problem z zebami, nie moga sie przebic gorne jedynki i od trzech nocy Nikola budzi sie z okropnym krzykiem i tak przez ok godziny sie meczymy, wczoraj juz sie poddalam i dalam ibum, po 10min jak reka odjal. Dziecko aniol, i zaraz usypia
 
reklama
Witam sie i ja :) Jestem mama 3-miesiecznej coreczki. Rodzilam w Narutowiczu. Mieszkamy w okolicach Ikei, Mekro. Chetnie przylacze sie do Was, jezeli pozwolicie :)
 
Ostatnia edycja:
Paulina12 - dobry i sprawdzony sposób na przebicie się ząbków (o ile są tuż pod powierzchnią) to dawanie dziecku jakiegoś twardego "przedmiotu" do pogryzienia - u nas sprawdził się suchy chlebek - taki co to trudno od niego odgryźć kawałek ale za to można go pogryźć a i jest przy okazji trochę ostry:tak: życzę szybkiego przebicia się ząbków!
Farf - ja też rodziłam w Narutowiczu ale już prawie rok temu:tak: jesteś z nich zadowolona? gratuluję córeczki!
 
Dziekuje :) jestem bardzo zadowolona z tego szpitala. Zdecydowalam sie na niego poniewaz jest najblizej miejsca zamieszkania i troche sie balam jak to bedzie. Opieka w czasie pordou i po nim rewelacyjna. W kazdej chwili moglam liczyc na pomoc. A jakie jest Twoje zdanie na ich temat?
 
Cześć Dziewczyny , również chętnie dołączę jeśli nie macie nic przeciwko :) , mam 20-miesięczną córkę , mieszkamy na oś Oświecenia . Przyłączam się do pytania Farf o baseny , chciałabym zapisać małą na zajęcia , najbliżej mam park wodny ,może któraś z Was tam chodzi i może coś powiedzieć ???
 
Farf - ja jechałam do Narutowicza z drugiego końca Krk i szczerze mówiąc nie rozczarowałam się:tak: opieka może nie rewelacyjna ale wystarczająca - osobiście bardzo nie lubię jak nade mną skaczą:-p
jeśli chodzi o basen z dzieckiem to my planowaliśmy jednak niestety nie udało nam się to... ale rozmawialiśmy na temat z panią laryngolog, która bardzo odradzała Park Wodny ponieważ nie jest tam zbyt czysto nawet jak dla dorosłego człowieka a co dopiero dla malucha :confused2: my braliśmy pod uwagę przede wszystkim basen AGH aczkolwiek zajęcia dla dzieciaków są tam dość drogie.... w tym roku sie nam nie udało i teraz na zimę pewnie nie będziemy ryzykować - dopiero od wiosny się zapiszemy...
 
Park Wodny ma chyba najkorzystniejsza oferte cenowa,ale faktycznie woda okropna. W ciazy nawet nie odwazylam sie tam wejsc. Poza tym jak na razie jedyne zajecia, na ktore mogli wejsc obydwoje rodzice :-(
 
Hej Mamusie

Przekazuję informację i serdecznie zapraszam na krakowską edycję MIĘDZYNARODOWEGO TYGODNIA BLISKOŚCI, który już tuż tuż - od 7 do 12 października. Będą warsztaty chustowe, profilaktyka zadławień, warsztaty psychologiczne, slajdowiska, wykłady, baby-joga i wiele wiele innych -I WSZYSTKIE BEZPŁATNE!

szczegóły znajdziecie tu:
Międzynarodowy Tydzień Bliskości 2013

lub tu:
https://www.facebook.com/events/1419925691560010/?ref_newsfeed_story_type=regular

Naprawdę warto skorzystać!! Tegoroczne hasło - DAJ SIĘ PONIEŚĆ! :-)

TYDZIEN BLISKOSCI 2013.jpg
 

Załączniki

  • TYDZIEN BLISKOSCI 2013.jpg
    TYDZIEN BLISKOSCI 2013.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Farf ja bylam z Nikola w parku wodnym i wcale tak zle nie bylo :) Nikola zadowolona i zadnego uczulenia nie dostala.
Karola chlebus nie pomaga :( Kurcze, podczytuje dziewczyny z zeromskiego i tam mecza sie juz o 4 tygodnie z zebiskami
 
Do góry