reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

ja też odradzam Park Wodny dla maluszków. Oferta rzeczywiście najkorzystniejsza, ale niestety...mam pewne info od osoby która tam pracowała, że niestety nie dbają tam o czystość jak należy w sensie woda nie jest odkażana tak jak powinna. Amelia ja mieszkam dokładniepo drugiej stronie Krokusa:) Fajny basen jest dla dzieciaków w Herbewie-niestety ceny mocne:) My byliśmy z maluchem, ale już 6miesięcznym na termach w Białce i w lecie po prostu na Clepardii
Paulina my się z dwójkami męczymy już drugi miesiąc...
Karola witaj :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulina męczymy w sensie, że już tyle czasu nam wychodzą..na szczęście znosi w miarę łagodnie...tylko kilka nocy było ciężkich. Jeden raz podałam czopek, bo już mocno marudkował i miał prawie 38st. Może byś tak przydreptała kiedyś na pas albo do Parku lotników?:) :p
 
Karola alez duze juz te nasze panienki :) My mamy problem z zebami, nie moga sie przebic gorne jedynki i od trzech nocy Nikola budzi sie z okropnym krzykiem i tak przez ok godziny sie meczymy, wczoraj juz sie poddalam i dalam ibum, po 10min jak reka odjal. Dziecko aniol, i zaraz usypia

Hej,
Polecam preparat Camila. Mój synek miał 15 msc jak wyszły mu pierwsze zęby, a męczyliśmy się strasznie. Ten preparat jest ziołowy i u nas sprawdzał się bardzo dobrze.

Dziewczyny a mam pytanie czy chodzilscie moze z dzieciaczkami na zajecia na basenie? Jezeli tak gdzie polecacie?

Cześć Dziewczyny , również chętnie dołączę jeśli nie macie nic przeciwko :) , mam 20-miesięczną córkę , mieszkamy na oś Oświecenia . Przyłączam się do pytania Farf o baseny , chciałabym zapisać małą na zajęcia , najbliżej mam park wodny ,może któraś z Was tam chodzi i może coś powiedzieć ???

Polecam basen na kolnej Basen. Woda ozonowana, wdł. moich opinii i osób które pytałam jeden z najlepszych dla dzieci w Krakowie. Mogę polecić z czystym sercem. Park wodny odradzam, kolega tam pracował ;-)
 
Aria my też używaliśmy camilii i szczerze mówiąc chyba raz pomagało raz nie:) ale warto spróbować, ja małemu zwykle masuję dziąsełka własnymi palcami albo jego szczoteczką, czasem bobodentem smaruję. Masaż najlepiej pomaga:)
Kolna ma rzeczywiście fajny basen tylko trochę tam daleko:)

Ps. Fajne fotki:)
 
Ostatnia edycja:
Elutka dziękuję ;)

Paulina na mojego syna działała nawet i po 2 dwa dni :) ale możliwe że na zasadzie placebo. Wiadomo, każde dziecko jest inne. Ja teraz się śmieję że najgorsze "choroby" dziecięce to u nas kolki, ząbkowanie i ..... przedszkole :-D:szok:
 
reklama
A no bo odkąd syn poszedł do przedszkola to budzi nam się w nocy, płacze ciągle i nie chce chodzić. No i już 2 tydzień w domu siedzi bo oczywiście zapalenie oskrzeli załapał :baffled::baffled:
 
Do góry