reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

KAROLA nie dogaduje sie z dziadkiem. Codzienne klotnie juz doprowadzaly mnie do szalu. I to czepial sie o byle co. A tu na wsi siedzimy z mamuska, zasypane, codziennie trzeba odgarniac, pol dnia na zewnatrz siedzimy.. jest milo :)

Co do slubu, ja mialam propozycje w trakcie ciazy. Tzn ze sadownie i odrazu A. mialby prawa... ale ja chcialam miec wesele z prawdziwego zdarzenia, a zanim bysmy sie doczekali na papiery ze zgoda sadu to na porodowce wyladowala hehe ;) pozatym hajtac sie ze wzgledu na dziecko jeszcze majac 16 lat to nie ma opcji. Za duzo sie napatrzylam na rozpadajace zwiazki, znam pare dziewczyn co urodzily w tym wieku co ja i tatusiowie nie podolali w rodzinie lekko mowiac. Duza wiekszosc wychowuje dziecko sama.
 
reklama
Paulina - w takim wypadku lepiej było sie przenieść - po co Nikola ma się wychowywać w kiepskiej atmosferze?
własnie w przypadku młodych mam jestem przeciwna zawieraniu małżeństwa z powodu ciąży bo w pewnym sensie jest to sakrament zawarty pod przymusem i może to być powód do unieważnienia małżeństwa...
co innego jak ciąża tylko przyśpiesza tą decyzję bo ślub był planowany od dawna :tak:
 
Karola my bylysmy dzis u kolezanki. Starsza ale urodzilysmy dokladnie 3 miesiace po 16 urodzinach, tyle ze ona rok wczesniej :) dogaduje sie Mlode, dwa adhd
 
no tak - dzieciaki mamy już coraz bardziej kumate i towarzyskie:tak:
Lila dziś znów była na 20 min. u mnie w pracy i nie ma już miejsca do którego by nie weszła:-p a starsze dzieci traktuje na równi ze sobą i do nich zagaduje, podaje rękę na powitanie i mówi "czeee" co oznacza u niej cześć :-D
 
Ojj tak, nasze dzieciaczki bardzo towarzyskie. Moja bala sie chodzic do sklepu tu na wsi na poczatku, a dzis nie chciala wyjsc a jak juz zobaczyla bulke u sprzedawczyni ktora jest nasza sasiadka nie odpuscila dopoki nie dostala kawalku :p
 
no własnie :-)
Lila od początku na spacerach zaczepia ludzi i uwielbia chodzić w miejsca gdzie jest dużo osób które mogłyby ją ewentualnie podziwiać :-p
tylko czasem jak ktoś do nas przyjdzie (np. ostatnio kominiarz) to przytula się do mnie i wstydzi się a tak to z reguły nie ma mowy o wstydzie:tak:
 
Krakowski Mamuśki szukam towarzystwa do spacerów, może któraś z Was mieszka w okolicy basenu polfy i byłaby chętna na wspólne spacery ?
 
reklama
Z tego co się orientuje to chyba nikogo z tych okolic tu nie ma:-) może ktoś kto bywał tu dawno....
 
Do góry