reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

brzuchata dziękuję za odpowiedź.:-) Termin mam na 6,12,2013, ale ostatnio jak byłam na wizycie to przesunął się na 30.11.2013 ale trzymam się tej pierwszej daty.;-) 100% chłopak :-D. I zastanawiam się gdzie rodzić. Myślę, że wybór między Żeromskim a Ujastkiem padnie;-) A Ty gdzie rodziłaś?? Pozdrawiam;-)
 
reklama
Witam po długiej przerwie:)
Ag Krk ja małego nie szczepiłam na rota i póki co jest ok:) wiadomo, zawsze są głosy na tak i na nie:)Najlepiej samemu sprawę przemyśleć:)
 
Ag-KrK 89: Podobno należy trzymać się pierwszego wyznaczonego terminu porodu. To Mikołajek będzie? :-)
Ja rodziłam na Kopernika i polecam z czystym sumieniem. Ujastek zrobił na mnie wrażenie wylęgarni/fabryki dzieci.

Elutka12: Witaj :-) Jak się maluszek miewa? Ile już macie ząbków?
 
brzuchata z zębolami stanęliśmy w miejscu i póki co są cztery jedynki, Dwójki u góry widać, ale coś się przebić nie chcą.Chodzić samodzielnie jeszcze nie chodzi, narazie biega z pchaczem:) za niecałe 5tyg kończymy roczek:)
Ja tak samo rodziłam na Kopernika i kolejne też tam będę rodzić:) bardzo zadowolona jestem wbrew wszelkim opiniom krążącym tu i tam.
Ujastek....no cóż, zdanie mma takie jak brzuchata:) Choć moja sąsiadka rodziła tam kilka dni temu i zadowolona:)
 
brzuchata mężowi imię Mikołaj się nie podoba, tzn wytłumaczył to tak, że chcę skrzywdzić dziecko bo urodziny, imienini i mikołaj w ten sam dzień a do tego jeden prezent :-D. Dba o interes syna tatuś :-). Będzie albo Dawid, Karol albo Staś;-) chodź nie mogę go przekonać do tego ostatniego:dry:
elutka dzięki za odezwę w sprawie szpitala ehh mam jeszcze troszkę czasu. A mam do Was jeszcze pytanie mamy z Krakowa gdzie robiłyście zakupy wyprawkowe dla dzieci? Polecacie jakieś konkretne sklepy? Czy wszystko przez allegro itp? Pozdrawiam serdecznie! :-)
 
Jejku ja chyba wszędzie robiłam, zależy co:) Część rzeczy kupiłam w Świecie Dziecka, część w Entliczku. Pare ciuszków na wyprzedaży w Mothercare, coś tam kupiłam na allegro. Szczerze mówiąc mialam dużo czasu wiec troche tu troche tam:) Teraz by pewnie wszystko zostało kupione w jednym sklepie hehe, bo przy drugim bym tyle czasu nie miała:)Aga musisz tak naprawdę sama podjąć decyzję a propos szpitala, każdy będzie chwalił swój szpital jeśli było ok. Na Kopernika jest najlepsza kadra i opieka specjalistów, których w innym szpitalu nie znajdziesz:) To jest dobre na wypadek jakichkolwiek komplkacji pfupfu...a gdzie masz najbliżej?
 
Elutka12 jestem z nh więc najbliżej Ujastek i Żeromski. Rydygier odpada bo się napatrzyłam niestety, ale znam osoby zadowolone z tego szpitala. Moja doktor prowadząca jest lekarzem na Ujastku. Musze jeszcze to przemyśleć:-). A powiedzcie mi dziewczyny dużo ubranek cieplejszych mam kupić w rozmiarze 56, 62?? Bo ja kompletnie zielona jestem;/
 
Ja mieszkam na Czyżynach, także blisko:) Nie kupuj dużo, bo dzieciaczek Ci błyskawicznie wyrośnie:) Zaopatrz się najwięcej w body z długim rękawem, pajacyki, ogólnie takie całości. Szczerze odradzam dresiki i wszystko takie ładne rzeczy typu sweterki, spodenki dżinsowe dla takiego maluszka. Fajnie to wygląda, ale jest mało praktyczne:)
Jeśli twoja doktor jest z Ujastka to rzeczywiście można by rozważyć tą opcję:)zawsze to dodatkowy plus. Zresztą szczerze mówiąc gdzie byś nie poszła rodzić będzie ok jeśli nie będzie niespodzianek:)
 
ooo to blisko mnie;-) okej czyli zaopatrzam się w body, śpiochy i pajace;-) zastanawiam się tez nad rozmiarem kombinezonu zimowego 62 wystarczy mi do marca czy nie bardzo??
 
reklama
Ag to zapraszam na korepetycje hihi:)
Jejku wszystko zależy od tego jaki dzidziuś się duży urodzi:) Inna sprawa, że każda firma ma swoją rozmiarówkę..chociaż jak ty masz termin na grudzień to62 powinno być ok na ten okres zimowy:) Do marca może nie wystarczyć, ale do lutego raczej spokojnie:)
 
Do góry