reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy, Rady i Ploteczki Krakowskich Mam

Nestka, ja jeszcze nie miesiączkuję. Również karmię piersią. Wcześniej, od czasu do czasu podawałam butelkę, zazwyczaj raz dziennie, na noc, ale od 2 tygodni laktacja tak mi się ustabilizowała, że mały spokojnie się najada.

Niestety przeziębiliśmy się. Piszę "my", bo faktycznie, od wczoraj chorujemy już razem. Maluch zaczął kaszleć i kichać w piątek. Katarku było coraz więcej. Wszystko "furczało" w gardle i nosie. W sobotę pojechaliśmy do lekarza. Oskrzela czyste, ale dostaliśmy sporo różnych specyfików, od witamin w płynie przez kropelki różnego rodzaju, a na czopkach kończąc. I kurujemy się. Niestety, wczoraj dopadło i mnie jakieś paskudne przeziębienie. Katar mam paskudny, dosłownie leci mi z nosa, kicham, prycham, trochę kaszlę. Małego muszę karmić w maseczce ochronnej żeby go powtórnie nie zarazić, a poza karmieniem staram się trzymać na dystans. To trudne z tak małym dzieckiem. Mąż dziś wziął wolne żeby trochę mi pomóc... Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.... Dziś czuję się tak sobie, a moje dziecko też jeszcze nie jest w najlepszej kondycji...

W sobotę ważył 6100 w pampersie ;-)

 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Czy możecie polecić jakiś basen dla ciężarnych? Po dzisiejszej wizycie lekarz wygonił mnie na basen... Ale w sumie i tak zamierzałam go o to zapytać bo niedługo zepsuje się pogoda i skończą się spacerki.
Noi poszukuję przepisów na potrawy z dużą ilością żelaza... bo mimo łykania tabletek cały czas mam jego niedobór :/
dzięki za pomoc

A jakie żelazo łykasz? Ja dostałam Tardyferon Fol, wystarczył miesiąc brania i morfologia jest ok, nie muszę go już brać :-). Kiwi jest dobre na anemię, kwas foliowy,
 
Hej :) Chciałabym się przywitać. Jestem mamą Filipka, który w piątek skończy roczek. W tym momencie mieszkam poza Krakowem, ale wracam tam na stałe za kilka miesięcy i już nie mogę się doczekać :)
 
Witaj :) ja tutaj nie zaglądałam do tej pory, ale też się przywitamy :)
Wirtualnie ciężko utrzymać znajomości, koleżanki jakoś niedzieciate :) także jak ktoś ma ochotę się spotkać to niech się odezwie :D
 
Witaj :) ja tutaj nie zaglądałam do tej pory, ale też się przywitamy :)
Wirtualnie ciężko utrzymać znajomości, koleżanki jakoś niedzieciate :) także jak ktoś ma ochotę się spotkać to niech się odezwie :D

Oj szkoda, że tak daleko. Ja mieszkam w okolicach Starego Płaszowa :( i tez brakuje mi mamusi do wspólnych spacerków. Ale niestety :( nam w takiej odległości to samo dotarcie zajęło by 1,5 godziny :( A niestety nasze spacery trwają zawsze ok. 2, bo dłużej Łucja w wózku nie wysiedzi.
 
Basia, mam żelazo actiferol, wcześniej brałam femiferal.
Ale moje wyniki z piątku jak na 22 tc są ponoć nienajlepsze :(
% neutrocytów 73,4 % 45,0 - 70,0
% limfocytów 16,6 % 20,0 - 45,0
Hematokryt
32,7 % 35,0 - 47,0
Przyszłe babcie się przejęły i 3 dzień popijam barszcz czerwony ;-)
 
A jakaś mama z Bieżanowa tutaj jest? Niedługo się wprowadzam i nikogo nie będę tam znała :(

Mam do Was pytanie, chciałabym sobie zrobić suwaczek, ale nie wiem jak. Pomożecie mi? :)
 
Córa w żłobku, odpukać ciągle zdrowa, więc mam chwilkę przed spacerkiem, jszcze trzeba pomyśleć nad jakimś obiadkiem. Miłego dnia Krakowianki! :-)

A tak z ciekawości zapytam, w którym żłobku? I ile czekałaś na przyjęcie do żłobka?
Podłamałam się strasznie tym żłobkowaniem.
W poniedziałek obskoczyłam kilka żłobków, żeby młodą zapisać.
Liczyłam się z tym, że będzie ciężko z miejscem w żłobku i trzeba będzie pewnie z rok poczekać, ale w rzeczywistości to chyba się w ogóle nie dostaniemy.
W żłobku na Słomianej (tam mam najbliżej) mamy miejsce w kolejce nr..... 559!!!:angry:



niemartwsie
np. tu możesz zrobić suwaczek:
http://www.suwaczki.com/
http://www.suwaczek.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
wchodzisz w ustawienia (prawy górny róg ekranu)
po lewej stronie klikasz edytuj sygnaturę

pojawi ci się okno takie samo jak to w którym się pisze posta (podpisane będzie jako edytuj sygnaturę) i w tym oknie musisz wkleić kod suwaczka.
Jeżeli robiłaś suwaczek na suwaczki.com, to wklejasz BBCcode a zaczynać się on będzie od http:///www.suwaczki.com/tickers
[/B]i kończy się frazą[B]

Mam nadzieję, że pomogłam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry