reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy o maluchach. Rady i Porady

Ja czytałam tą książkę, ale jakoś za dużo nie udało mi się wprowadzić w życie. Paulinka taki stały rytm dnia miała ustawiony dopiero ok 6 miesiąca. Wcześniej plan dnia nie był aż tak regularny. Mogę polecić książkę "Co mówią dzieci zanim nauczą się mówić". Warto ją przeczytać ale dopiero ok 5-6 miesiąca życia dziecka. Ogólnie mówiąc jest o wyrażaniu emocji. Warto wzmacniać te pozytywne, a minimalizować te negatywne.

A do noska stosowałam sól fizjologiczną i położenie na brzuszku. Nosek w tej pozycji sam się oczyszcza. Nie trzeba używać żadnych patyczków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
mój synek od wczoraj ma jaki mega napad kolki. skończyły mi się kropelki sab simplex i muszę ratować się innymi specyfikami. rano podałam mu viburcol ale nic nie pomogło. straszny ryk wiec podałam mu jeszcze viburcol. czy orientujecie się czy mogę mu jeszcze podać infacol? nie chcę przesadzić ale mały cierpi jak jeszcze nigdy. prosze o odp. bo już nie wiem co robić. masaże, suszarka, noszenie nic nie pomaga

przepraszam miało być podałam mu infacol później viburcol i pytam czy mogę jeszcze podać infacol.
oj z tego zmęczenia już nie wiem co piszę a jeszcze po południu wizyta u ortopedy. nie wiem jak dam radę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ememte, nie wiem czy możesz podać więcej tych leków, nie znam ich, ale jeśli skończył Ci się sab simplex, to kup Bobotic i podawaj w takiej samej dawce w jakiej podawałaś sab simplex.
 
Do góry