reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy o maluchach. Rady i Porady

U nas tez była połozna i pytała czy pani doktor ma przyjśc czy my do przychodni. Tosa tak zwane wizyty patronażowe i sa na nfz. Mamy tez tel do połoznej i w razie pytan dzwonimy do niej. Juz kilka razy się zdarzyło.
Mam pytanko do dziewczyn karmiących piersią czy wasze maluchy mają sluz w kupkach??????
 
reklama
Aneta ten pepek to jak dla mnie masakra jest, cieszylam sie ogromnie jak odpadl:tak:

Co do kupek to sluzu chyab nie powinno w nich byc? u nas nie ma.
 
Co do wizyt to u mnie była i położna i lekarz pediatra. Położna mówiła że mają obowiązek być aż 6 razy i tyle u mnie była. Wizyty krótkie ale miłe. Każdą wizytę musiałam poświadczyć swoim podpisem. Telefon zostawiła i moge zawsze do niej zadzwonić.
Verkaa krochmal ma pewno nie zaszkodzi naewt przy alergi.
Przy karmieniu piersią nie trzeba dziecka dopajać, jedynie może częściej przystawiać do piersi bo najpierw leci mleczko mniej treściwe żeby się napić a dopiero później żeby najeść.
Wisieńka u nas kupki bez śluzu. Nie powinno go być.
 
U nas w szpitalu pytali do ktorej przychodni zapize malego i tam wyslali dokumenty, wyszlismy do domu w pon a we wt byla polozna siedziala ponad pol godz, bardzo mila, wszystko wyjasnila, zostawila nr kazala dzwonic jakby cos. Raz sama dzwonila czy wszystko ok:tak:a szwow mi nie sciagla bo mialam rozpuszczalne, pytala tylko czy wszystko ok.
Wisienka u nas kupki jak u Dodi:tak:
 
u mnie też kupki bez śluzu - czsami są tylko takie mokre bączki - jakby sama woda lekko podbarwiona na żółto - mój mąż zawsze schizuje, że mały ma rozwolnienie, ale wg mnie to normalne....

a co do tych położnych to, kurcze, jedna Polska a standard wszędzie inny...... a jak mąż zapisywał małego do lekarza, to powiedzieli, że pierwsza wizyta miesiąc po porodzie, więc idzeimy 11 sierpnia.... ale wcześniej jeszcze idziemy do znajomego ortopedy..... i czekam, jak na zbawienie na sierpnień, bo Mateusz będzie miał aktywowany abonament w LuxMedzie.....
 
balkan my tez czekamy na sierpień i pakiet w Lux medzie:) muszę małego na bioderka i do dermatologa zapisać

28 lipca jedziemy na badanie słuchu,
co do kupek, to mały robi na żółto z grudkami, ale czasem pojawiają się pasma śluzu i to podobno teź jest normalne; mały robi też bączki podbarwione na żółto, ale podejrzewam, ze to pozostałości tego co zostaje po kupce u wejścia..
 
reklama
Była położna, wszystko ładnie pięknie z Filipkiem, ale... jak dla niej za mało przybrał na wadze. Nawet jeszcze nie dociągnął do wagi sprzed urodzenia. Przez te 10 dni przybrał tylko 150 gr, a z butli każdorazowo wyciąga 100ml, do tego jeszcze trochę cycka pociągnie. Nie wiem co o tym myśleć :baffled:
 
Do góry