reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

kolejny upalny dzień się zapowiada...:) ale już wolę te upały niż takie zimno jak było kilka dni temu, brrrr!
My wczoraj na grillu u znajomych zabawiliśmy, mój małż miał wczoraj urodziny, a mały rozbójnik szalał ciesząc się z byle powodu o właśnie tak:
Zobacz załącznik 475980
 
reklama
Hej,

U nas po wczorajszym upale dziś zimno. Wieje, ponuro, zapowiada się na deszcz.
Ogłupieć można z tą pogodą.

Chyba nie pisałam, ale ważymy 6800g ;) Po szczepieniu wszystko ok. W trakcie tak się Mała zbuntowała, że ryk na całe centrum był. Najlepsze jest to, że nie płakała z bólu, tylko ze złości, że kazali jej na boku leżeć i jeszcze nogę trzymali! Charakterna jest, nie ma co :)

Wpadłam się tylko przywitać i lecę nadrobić Wasze posty, bo ja jak zwykle tylko o sobie...

Do usłyszenia!
 
witam się gorąco :)

ja od rana w emocjach, właśnie moja szwagierka ma cesrarkę, czekam niecierpliwie na Hanię :-)

amandla
Mania genialna!
pinula ogromnie Cię podziwiam mi teraz tak by się nie chciało uczyć; trzymam kciuki za egzaminy


my dzisiaj robimy grillową imprezę niespodziewajkę dla mojej przyjaciółki, więc fajny wieczór nas czeka
 
Miałam napisać - waga 7,7 kg, wzrost ok 67 ( mierzone w domu). Na krancu 97 siatki centylowej nie wiem czy to dobrze, pytalam poloznej co wazyla powiedziala OK :/
Tak pozatym nie wiem co pisac..mam kryzys zmeczeniowy cos..
 
mnie dopadło "zmeczenie materiału"
jak mnie wpienia stwierdzenie ze "siedzi sie w domu"
no przeciez "najmniej" co robie to własnie siedze!

Angel dobrze jest dobrze ,
jak wzrost i waga na tym samym centylu to rewelacja
i dzieciaczek proporcjonalny,
zle jest jak waga na 97 a wzrost na 3 bo wtedy mały spaślaczek sie robi a
lbo jak wzrost na 97 a waga na3to wtedy szczypiorek
i tez zle a tak to mamy dzieci proporcjonalne...

a podajesz jakies słoiczki czy obiadki robisz?
ja na te upaly kupilam własnie herbatke z dzikiej rózy i malin od 4 m, bo te ziołowe to stasznie słabo pije a taki upał z szok, wody nie bardzo chce.
 
o, ja też muszę nabyć herbatki jakieś bardziej sensowne w smaku a nie anyżowe i melisa, moja Mania tez nie lubi tych ziołowych, więc jej daję czystą wodę do picia.
Angel, rośnie Ci po prostu kawał chłopa:)
Moja Mania waży 6,10 kg, a dwa razy starsza od Twojego Doriana;D ale też jest proporcjonalna więc się nie przejmuje, ona jest na 50 centylu wagi i 70 centylu wzrostu, więc też ok.
 
Dzien doberek.

mały w leżaczku, a ja ze sniadaniem i komputerem w reku:-)
Wczoraj była u nas położna, wieć ważymy 6,5 kg i mierzymy 63 cm:-)

kindzia- no ja ostatnio tez to usłyszalam. siedzi w domu, ma duzo czasu - a mi czasami brakuje czasu zeby coś zjeść,

Angel- ale rośnie ci ten synuś :-)

Kasiulka- powodzenia dla szwagierki. No i udanej imprezy niespodzianki:-) Grześ na weselu przystojniacha, na pewno wszytskie panienki zarywał:-)

Marusia- wspólczuje deszczu. U mnie wczoraj słoneczko od rana, a po poludniu taki deszcz ze szok, a w sumie zadnej chmury

Amandla- ale cudaśna. I ten uśmiech.

Agusia- mi został jakies max 1-2 kilo, ale mam nadprogram jeszcze przed przed ciązy.... przed 3 mieisace nie jadłam słodyczy bo bałąm się o małego , raz spróbowalam, nic nie było małemu wiec teraz jem..i po co próbowałam ja się pytam

ajako- my też byliśy ostanio na zakupach, mój maz tez sie obkupil, syn obkupiony a matka....kupiłam tylko marynarkę, wszytko idelanie lezy ale nie zapinam się, a co tam w rozpiętej bede chodzić:-D choć wolalabym się juz zapinać, ale cycki jakies duze mam

oomamba- super ze chrzest się udał

aina- chyba jednak skok

lina- ale śliczna Zuzia i jak główke podnosi

mini- przełśij troche fluidów do sprztania przez internet. w mojej nieuzywanej sypilani na łózku pelno ciuchów do prasowania i złożenia.

Pere- ale plążowicz z marcinka
 
Angel -nic się nie martw tymi centylami. tak jak wyżej : jeżeli centyle wzrostowe i wagowe są na podobnym poziomie to wsio ok... Nasza młoda też wysoko na centylach , ale proporcjonalnie. Pediatra mówi, ze wsio ok... gorzej by było właśnie jak waga i wzrost różnią się sporo centylowo...wtedy albo za grubaśne, albo za chudaśne cudo małe. Wsio cacy:-) U nas mała wzrostowo po tatusiu...baaaaaaaaardz wysoka laska się zapowiada :-) gdyby nasza ważyła teraz 5 kg to byłaby po prostu wychudzona, a tak te 7-8 kg to akurat do jej długości. :-)

swoją droga musze ją dzis zważyć...że kolo 8 kg to wiem, ale ciekawe ile dokładnie..

i wiecie co? dobrze, ze mamy wózek Marite (spora gondola)...bo w tym wózeczku co teraz ma wiekszosc to by się nam nie zmieściła;o... męczyłaby się jak nic:p

zdjęcia dzieciorków wszystki cudne... kazde sliczne z osobna...

Kasiulka! ciakwi mnie jaki macie obiektyw... musze się tez w jakiś jasny zaopatrzyć ... juz odkładam złotówki :D

miotlica Ty też masz jasny obiektyw czy tak sprytnie poustawiane?;)

ostatnio koleżanka widząc zdjęcia u mnie w domu...napaliła się na "lustro" ... wiecie, ze niektrorym ciężko wytłumaczyć, ze nie samo body, a obiektyw, wyobraxnia i cierpliwosc ma znaczenie? nie zawsze dobry aparat (nie cierpie tego określenia) równa się dobre zdjęcia... najprostsza cyfrówka zdziała cuda... - a na tej działałam lat ładnych kilka :p
dooo booooju!

Jula robi ruuuuurke, Jula robi ruuuuuurkę:D
dzisiejszy sen : 19:30 /20:00 - 7:00 :-))) ---> 8:30 - 10:00 ... ciekawe kiedy teraz jakis sen... skubana w dzień się broni przed spaniem. aaaaa niech się bawi jak chce! :D

od wczoraj dziecie samo włącza "grajka" na macie.. mamy Tiny Love Kick & Play :-)))

za niedługo trzeba powiedziec chrzestnym, ze sprezentują dziecku pufkę ze Smoby ...
Oszalalam na punkcie zabawek ;o czasami zastanawiam się kto ma większa frajdę... Ja czy Dżulietta.

Z rana jak zwykle się chichrałyśmy... nawet nie pamiętam od kiedy chichra się w głos...jakos prędko to wszystko u nas leci... ;o maaaa-saaa-kraaa...

a jaki bajer z bujaczkiem mamy... dziecie bujaka traktuje jak nocnik.. posadzimy w nim mala, a tu 2 min i kuuuupal... a jak steka.. ahahah... na wyjazdy trza zabierac dziecku "nocnik"... jak urosnie to dziure w nim wytne chyba;o

Hubercika czupryna mnie oczarowała... ajajaaaaaaaaj!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Manta u nas leżaczek tez działa przeczyszczająco:D wystarczy parę minut a kupsko leci jak złoto, mój mąż nawet ma nazwę na ten leżaczek , ale nie będę jej tutaj przytaczała;D
Manta ja mam lustro Nikona i kilka jasnych obiektywów i mogę serdecznie polecić tę firmę, oczywiście wiekszość zdjęć Mani robię kompaktem albo telefonem, bo zwykle są pod ręką i też jestem zdania, że nie aparat robi zdjęcie a człek co go trzyma w łapach;D
 
Do góry