reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Maruusia- ooooo ale niespodzianka! gratulacje i Wam rowniez wszystkiego dobrego na tej nowej drodze zycia! slicznie wygladalas! a to ten slub w Pl, tak?

lastpetunia- to juz bylas tu z nami tu na BB jak bralas ten slub w sierpniu? prosimy fote rowniez! tez sie nic nie chwalilas.

atan- o jakim pudrze mowisz? tzn. albom durna, albo nie zrozumialam pytania, a chetnie odpowiem, bo wiadomo jestem mama slicznej coruni:tak::-)

Angel- eee to pewnie, ze tak jak mozecie jeszcze cos zaoszczedzic to nie ma co na szybciora sie wyprowadzac, jeszcze od grudnia bedziecie mieli troche czasu na urzadzenie sie, Ty masz chyba na jakos koniec marca termin?
a od tego listopada to zostajecie az do swiat?

moja malpka dopiero sie obudzila:szok::szok: i co ja teraz z nia bede robila to nie wiem, a pozniej znowu jak rano wstanie do przedszkola to tez nie wiem hm...ech dzieci:-D zobaczycie laski (of course te, ktore pierwszy raz beda mamami) ja nawet nie wiedzialam, ze to bedzie najpiekniejsza przygoda mojego zycia- macierzynstwo! cos pieknego!
oczywiscie marzylam o tym od wielu lat, ale ostatecznie tak sie zlozylo, ze urodzilam Julie dopiero jak mialam 29 lat, teraz troche zaluje, ze czekalam tak dlugo, a do tego ten czas tak szybko mija, a ona tak szybko rosnie i zmienia sie....
ech cos mnie na sentymenty wzielo jak tak patrze na nia jak siedzi taka wyprostowana jak struna po turecku (to nauka z przedszkola;-)) na dywanie i oglada wieczorynke....jej...moja mala dziewczynka, a to juz taka pannica, gada jak najeta i jest talka madra i rezolutna, zaskakuje mnie codziennie:-):-)
pewnie jak sie urodzi maluch to dopiero zobacze jak ona juz duzaaaa.

bajka sie konczy to ide sie pobawic z moja zabka, chyba wlacze muzyke i bedziemy szalec, potanczy to sie wymeczy:-D
 
Marusia to wszystkiego najlepszego
hochzeitswuensche-liebe.jpg

Śliczna fryzurka :tak: a jaki mąż zadowolony na tym zdjęciu co podpisujesz papiery :-D:-D:-D

Tunia to mini relacja ze ślubu już była , teraz prosimy obszerną relację z nocy poślubnej ( może być na prywatnym ) :-D:-D:-D
 
ajako jestem tu sama do 14 listopada , wtedy przylatuje mężo i wracamy razem 30 listopada ;-) Wtedy mam nadzieje w ciazy tygodnia sie uda cos znalesc i uciec w podskokach stamtad ;-)
A termin mam mam na koncowke 26 z om, a 19 z usg ;-)

bozienka nie daje bo zaczynam sie zaokraglac jak słonica :-p ale dałam chociaz spacerkowe
 
Fakt, mężulek uradowany :)

Najlepszy mieliśmy moment przy składaniu przysięgi :) Kilka dni wcześniej stwierdziłam, że pasuje mi 'wstępuję w związek małżeński Z UŻYTKOWNIKIEM...' z racji, że my jesteśmy internetową parą :) No i przychodzi do składania mojej przysięgi, mówię, mówię, po czym zaczynam 'wstępuję...' a Mateusz w śmiech :D Ja się staram opanować, żeby też się nie zaśmiać, goście też w śmiech i wyszło komicznie :D W każdym razie obyło się bez 'z użytkownikiem' :D
 
reklama
Do góry