reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

ee mam pytanko bo ostatnio słyszalam ze jak sie ma dziewczynke to nie wolno pudru uzywac bo podobno sie wargi sromowe zarastaja czy ktoras z mam ma coreczke i co uzywala bo ja zglupialam....

Jakiego pudru? :szok: Zresztą, obojętnie jakiego, wargi sromowe od pudru czy czegokolwiek innego się na pewno nie zrosną.
 
reklama
lastpetunia- to juz bylas tu z nami tu na BB jak bralas ten slub w sierpniu? prosimy fote rowniez! tez sie nic nie chwalilas.

ajako
tak byłam już z wami na BB jak brałam ślub, a nic nie pisałam w sumie nie wiem czego, nie wiedziałam jak zareagujecie i też przed samym ślubem mielismy dużo jeszcze do załatwiania :) wstawiam 2 zdjęcia bo nie mamy aż tak dużo, jeszcze czekamy na zdjęcia od fotografa z wesela jak i sesji zdjęciowej zrobionej już po ślubie :) na 1 zdjeciu z mężulkiem (po 7 latach razem i juz do konca :) a na 2 z naszymi kochanym znajomymi poznanymi najpierw na forum o samochodach a póżniej w realu na zlotach no i tak nasza znajomość przerodziła się w przyjaźń!!! :)
Zobacz załącznik 399187Zobacz załącznik 399188
 
Lastpetunia Fajna sukienka , a tort wow :-)
Ktoś jeszcze ostatnio brał ślub ?? :-D

Tunia no nie , po takim wieczorze panieńskim ??? :-D:-D:-D

Jutro czeka mnie dzień z lekarzami :dry:
 
laspetunia- super sukienka :-)
tunia- fajnie masz z tym mezu i zono hihihi :tak: moze i kiedys ja sie doczekam
marusia- tez fajna sukienke mialas, brzuch bylo w niej super widac


ja zjadlam obiad i dalej nic nie robie... co za masakra - takie lenistwo...
 
reklama
przeczytalam to w gazecie dla dzieci wiec nic nie mowie dlatego zgłupialam i na roznych stronach w necie dzis szukalam i wszedzie pisze ze nie stosowac no i zgupialam bo chcialam ten puder kupic bo mi nim mama robila pamietam ;-)
 
Do góry