reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dzień dobry:tak:
U mnie po świętach tak normalnie tylko nogi puchły przez te 2 dni:-(...co robić???
Żaluje ze mąż dzis juz musi do pracy tylko:-(

Hejka!
A ja nie powiem zebym byla obżarta heh..cos mam zaburzone to jedzenie..
ja tez sie nie obzarlam jakos...jadlam normalnie tylko duuuuuzo owoców bo mam straszna ochotę

Witam!
Dobrusia oszalał na punkcie prezentów, które dostała i całymi dniami może się bawić - ciekawe kiedy jej to minie :-p:-D
Jutro M mam w domu, to raczej tez nie będzie kiedy wskoczyć tu na dłużej... Dobrusia do przedszkola wraca dopiero po Nowym Roku, więc wesoły tydzień nas czeka - do tego M chce się sprężyć i do końca roku łązienkę skończyć (piątek tez ma wolny)...
u nas młody układa lego,dostał 2 duże zestawy-jak to sie skonczy-oficjalnie zakończymy euforie prezentow :tak:
gratuluje postanowien malzonka:-D

Życzeń tyle dostałam od znajomych, że aż się zdziwiłam. Tylko "tatuś" nam życzeń nie złożył heh gratuluje mu sumienia, a może się ością od karpia zadławił :tak::tak::tak::tak::tak::-) hehe tak sobie gdybam :-p

Dałam radę, przetrwałam, bez łez i w dobrym humorze :-D I tak myślę, że następne będą jeszcze lepsze, bo już z naszymi maluszkami :-D Nie mogę się doczekać :-)
nooo...jak sie zdławił to faktycznie nie mogl wyladowac na ostrym dyzurze ;-)
 
reklama
Witam się i ja...
Obiecuje już nie znikac... :D
Nie nadrobie Was, bo przez poprzedni tydzień napisałyście tyle że szok.
U nas po świętach tak samo jak przed.... Na wage nie staje bo i po co?? :)
Wigili u teściów nie skomentuje, bo to nie była Wigilia a u nas było miło i magicznie. :D
zastanawiam sie co ja teraz będe czynic całymi dniami?? Nie mam pomysły wcale....

Jeżeli chodzi o maluszka to kopie bardzo mocno, szczególnie wieczorami, bombarduje mnie od środka jak szalony aż świeczki w oczach stają. Ale dobrze, niech rośnie zdrowo, tylko żeby sie ta jego wieczorna brzuszkowa aktywnosc nie przełożyła na poźniejsze harce od 22 :D

Mój lekarz na nfz sie na mnie obraził, że poszłam do kogoś innego. :p Stwierdizł że w przypadku "rozkroku" trzeba sie zdecydowac na jednego lekarza, ponadto stwierdził że skoro pani doktor do której poszłam podjeła się leczenia choroby której on nie widzi wypisując mi zwolnienie to znaczy że teraz ona jest lekarzem prowadzącym moją ciąże. Patafian i tyle... Wydawał się konkretny i rzeczowy a teraz taki burak...

Idę na śniadanko...
 
hej dziewczyny widze ze udane Swieta byly.No u u mnie calkiem milo w Wigilie bylismy sami + konferencja na skype z rodzicami wiec tak rodzinnie:)1 dzien u znajomych siedzielismy ja nawet lezalam bo problemy z pozycja mam czesto trzeba zmieniac,za to wczoraj obudzilam sie chyba o 8 i odpoczywalam do 13 w wyrku, pozniej spacer po ktorym ledwo doszlam do domu bo z 3 godziny truptalam , obiad i mega zgaga :)
 
Witam i ja :)
ja po Świętach zasmarkana po pas... ze objedzona to nie moge powiedziec, ale było miło, odpoczeliśmy a zwłaszcza M. bo już bardzo tego potrzbebował - z Mikołaja wszyscy zadowoleni wiec Święta udane.


Powiem Wam, że w nocy z nd na pon nagle obudziłam się z mega dzwinym uczuciem, coś mi zawibrowało w okolicy tyłka :zawstydzona/y: nie wiedziałam o co chodzi... jakoś tak mokro mi się zrobiło a brzuch bolał ale dzidzia kopała. Poleciałam do toalety zrobiłam gigantyczne siusiu serce waliło mi jak oszalałe - myslałam ze moze cos sie juz zaczyna, położyłam się na łóżku i czekalam co nastąpi zaraz czy mam budzić M. czy jeszcze nie... ale nie działo się nic - wiec sie uspokoiłam i poszłam spać, rano opowiadałam M. że pewnej nocy go obudze...

a moje zdenerwowanie wzrosło bo my praktycznie wcale z M. sie nie "przytulamy" a wieczorem przed snem od nie wiem jak dawna troszke sie porozpieszczaliśmy i wiecie po tych naszych rozmowach o przyspiszaczach porodu to tez mi stanelo przed oczami - ja nie wiem co ja bede robic jak juz bedzie marzec sie zblizał :)
 
Ostatnia edycja:
Hej :-):-):-)

A ja tam wstałam o 5 i do 7 nie spałam :sorry: o 7:00 znów mnie zmuliło i dopiero świeżo co oczy otworzyłam :-):-) na wadze byłam :-):-):-):-) 75 kg czyli +1,5 ale jakaś napuchnięta dziwnie jestem i pełna - sądzę, że jutro będzie już mniej teraz jeszcze "napchana" jestem i wszystko nie stawione ;-);-);-) oby ;-);-);-)

Poza tym Wigilia i 1 Dzień Świąt super - 2 cały spędziliśmy w łóżku ze względu na te moje poranne skurcze :sorry:

Ivi ja tam nie wiem czyje te skurcze mogą być - czy to w ogóle skurcze były :confused: ale wczoraj znów czułam jakby mi Mała przy szyjce grzebała ;-) wkłada te swoje małe stópeczki i rozwalić szyjeczkę próbuje :sorry2:
K&M widzę, że Ty jak ja - 1 ciąża - nie wiadomo jak co ma wyglądać i każdy odchyłek od normy i panika ;-);-)
 
_Lina dokładnie :) ten pierwszy raz ma swoje uroki ale i niepewność ogromna. moze to faktycznie te skurcze przepowiadające
M. cały czas mi mówi ze on pogada z Kacperkiem i poprosi go żeby mamy nie męczył porodem i szybko wyszedł.
 
Witam się i ja...
Mój lekarz na nfz sie na mnie obraził, że poszłam do kogoś innego. :p Stwierdizł że w przypadku "rozkroku" trzeba sie zdecydowac na jednego lekarza, ponadto stwierdził że skoro pani doktor do której poszłam podjeła się leczenia choroby której on nie widzi wypisując mi zwolnienie to znaczy że teraz ona jest lekarzem prowadzącym moją ciąże. Patafian i tyle... Wydawał się konkretny i rzeczowy a teraz taki burak...

Idę na śniadanko...
powaznie tak cie potraktowal? ale burak! ja tez mialam 2 na poczatku i u jednego nie ukrywalam tego faktu...po prostu uwazalam ze z lepszym sprzetem i doswiadczeniem lepiej sobie poradzi jesli cos zapowiadaloby sie nie tak...teraz juz nie jezdze do 2 (od 1,5 miesiaca) bo jestem bardziej spokojna.
 
LINA - ja mam takie uczucie ze mala mnie lekko szturcha w szyjke takie dziwne uczucie- wolalabym chyba zeby kpalo mnie po odbycie ;] hyht ;]


Ja sie wyspalam wstalam o 11 !!! syn nasz d 9 pospal wiec cuuuuuudo ;] jego chyba tez te swieta wymeczyly ! ja mam plan ana dzis taki -zjesc sniadanie da niego leki i znw wyr wstanena biad, ptem jak goscie przyjda i mam w nosie;p maz sie dzieckiem zjamuje wziął sbie 2 dni pieki i dwa dni urlopu wiec zajmnie sie malym wyjscia nie ma ;p JA po 3 dniach cuzje sie jakbym przebiegla mararton !!!!!

Ale to tak jest jak sie caly czas lezy i szczedza a potem trzeba tylko siedziec! i zejsc i wejsc po schodach kondycja mja rwna jest -1000 zadyszka mega, krecenie w glowie jak nie wiem staruszka boze a c bedzie za 6-8 tygodni ? t masakarka jakas -tez tak macie ????



dbra ide na farme pograc i do wyra ;p
 
Pinula ja w sumie uważam , że ciąże powinien prowadzić jeden lekarz - chyba, że coś jest niepokojącego w jego zachowaniu no to konsultacje wtedy u innego... Jak nawet w szpitalu byłam mój doktorek nie dawał nikomu mnie badać - co mu bardzoooo chwalę - bo to mało przyjemne jak kilku Ci między nogi zagląda - tylko, że ja chodzę prywatnie i wiadomo wtedy jest inne spojrzenie na pacjentkę - przynajmiej u nas w szpitalu :sorry::sorry::sorry:natomiast jeśli chodzi o zwolnienie nie rozumiem po co się przyznawałaś, że masz i byłaś po nie prywatnie??? Bo przecież tylko o to chodziło...
 
reklama
Kasiurek Ty to masz marzenia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kochane Kobietki czy nie wiecie przypadkiem gdzie mogą ruszyć wyprzedaże porządne na ciuszki?????? Dzisiaj jadę po fotelik - już wybrany
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: CHICCO fotelik Auto Fix Fast 0-13kg z bazą do auta
u nas w sklepie jest po 370 zł więc jadę jak najszybciej - fakt, że kolor brzydki bo bordowy jakiś taki, wolę fiolety ale przynajmniej ma dobre wyniki testów bezpieczeństwa... Może któraś z Was miała już z nim do czynienia????
 
Do góry