reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
no wlasnie co Ty tu robisz jeszcze kobieto?:)

Tymek przez kaszel nie moze zasnac:(((((((( biedny aż się dusi... :(
 
Cześć Kochane!
oficjalnie witam Was z L 4 !

wyspałam się, zajęłam porządkami, dokupiłam prezenty i opakowania. potem po ginka.... dostałam zwolnienie na miesiac, na kolejnej wizycie gin przedłuży.
tyle zrobiłam w ciągu jednego dnia, i mam jeszcze tyle energii, po pracy byłam padnieta. no i nogi jak na razie nie puchna!!! przy biurku były jak parówy. decyzja o wolnym wydaje sie byc dobra dla mnei i maleństwa ale.... chyba już mnie nie przyjmą na moje stanowisko po maciezyńskim :p
jak tylko poinformowałam moja szefowa, to ta pobiegła do kadr i już oznajmiła kogo chce na moje miejsce. ponoc od kilku miesiecy to juz było ustawione. tylko czekali az pojde :p. wszystko byłoby ok, ale czuje ze mój powrót jest zagrożony. dziewczyna "na zastepstwo" to rodzina naszego szefa głównego ( zeby było ciekawiej to ex mojego lubego) :(
:wściekła/y:
prawie 7 miesiecy biegałam do pracy a w sumie mogłam już dawno.... ehhhh przykro mi i brak słów. zobaczymy jak to będzie w okolicach sierpnia- wrzesnia. teraz odpoczywam!!!!!
 
abi - mamma mia,ta historia z pracą, rodziną szefa i jeszcze ex lubego brzmi jak telenowela brazylijska (czy coś w ten deseń)... no "łaaaadnie". Nic się nie martw. Co ma być to i tak będzie. Najważniejsze, że teraz możesz odpocząć :-)



--------------------
im ciąża starsza tym bardziej ja jakaś zestresowana/zaniepokojona/zmartwiona czasami....
Sądziłam, że najbardziej będę się martwiła na samym początku - żeby ten pierwszy trymestr zleciał gładko..
a tu takie cuś.. ;o
 
Ostatnia edycja:
Abi - witamy na L4 no i przykro mi ze tak ciebie potraktowali w sensie mogli poczkeac do jutra a nie tak od razu - u mnie w pracy jest to smao ;/ ja tez raczej nie mam po co wracac- jak nie nzajde innej pracy to wtedy robie im psikusa ;p biore i pis epismeko ze chce z 8/8 na 7/8 przejsc i szef sie musi zgodzic ;p nie ma wyjscia i wtedy moga mnie cmoknac przez rok czasu ;p no i wtedy bede szukac czegos innego nowego -ale mam nadzieje ze uda mi sie znalesc cos na urlopie zaleglym po wykorzystaniu urlopu macierzysnkiego ;p

a u nas jest tak ze jak ja ponad 1,5 roku temu zaczelma prace bylo nas 30 jak szlam na l4 bylo nas 53 osoby ale tylko 6 to stale osoby z kotrymi zaczelam prace haha teraz juz 3 zwolnili ..wiec jak tak dalej przyjdzie pojde do pracy i oprocz szefowi bede musiala sie kazdemu przedstawiac hahahahaha
 
abi no wiesz co świnie jedne!!!!!
Nie przejmuj sie odpoczywaj na zwolnieniu a ich miej daleko w d....:-)

Kochana taki mam zamiar. Dobrze że mam jeszcze inny fach w rekawie ;) w ostateczności zajme sie swoją działalnoscią :) teraz dzieciatko i ja najważniejsze. powoli mija mi złość....

Tak czytam co dziś naskrobałyscie.... mnie tez pobolewa gardło, szczególnie rano.
A ruchów nie licze, ale prawie co godzine są. Mała jest aktywna.
 
reklama
Do góry