reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

upiekłam placek i przyszli goście... poszła blacha :-) chyba się wezmę za drugi zaraz
co do facetów, to mój robi wszystko "już" a trwa to czasem 2 tygodnie...
normalnie to bym się wnerwiła, nakrzyczała, zrobiła sama... ale w ciąży jakiś taki spokój mnie ogarnął i stwierdziłam, że ja za niego nic robić nie będę...
monika odpoczywaj więcej, dziecko jest najważniejsze...
 
reklama
tunia- ja gorace kapiele tez uwielbiam i tez zawsze z czerwonym tylkiem wychodzilam :) a teraz ta wanna tak patrzy na mnie i patrzy eh... trzeba twardym byc...

marusia- gratuluje sprawnej przeprowadzki :)

tez bym jakies ciasto zrobila ale niemam proszku do pieczenia a wszystkie prxzepisy co znajduje sa z....
 
kamila moje brownies jest bez proszku, przepis w dziale kuchennym, ja mam 90% przepisów bez proszku;D
upiecz szarlotkę na kruchym cieście, najłatwiej i bez proszku
 
Dziewczynki ja tylko wpadlam zeby sie pozegnac z Wami lece do łozia bo moj bedzie mnie molestowal ogladaniem filmow:-Djakis napad dzisiaj ma:-)Do jutra buziki dla kazdej i dla kazdego brzusia:*:-D
 
Dzięki ;-) No jak ktoś strachliwy i ciezko znosi horrory thillery to pewnie nie zalecane sie tak stresic :-D Ale horrory na szczescie lubie poprostu same w sobie wiec uszczerbku napewno nie odniesiemy oboje zadnego , czysta przyjemnosc :-)

Amandla a wiesz maja puscic trzy filmy, ten nowy z farrelem jako wampirkiem Fright night( juz mi sie odechciewa ale nie bede taka uprzedzona :-D ) , Nie bój się ciemnosci ( az strach sie bac ocena na filmweb 5,0 :-D ) i krzyk 4 ;-) Mam nadzieje, ze nie w takiej kolejnosci bom ciekawa krzyku a pewnie nie wysiedzimy do konca ;-) Mamuncia itak robi mi przyjemnosc, bo ani dlugodystasowiec nie jest ( max 23 i spanie) ani horrorow nie lubi :-D
 
Ostatnia edycja:
haha wszystkie filmy na filmwebie mają ok 5 gwiazdek, więc może to być dla Ciebie mordercza noc:-D może zabierz gazetki jakies:-D anyway, udanej nocy życzę:-)
 
Hehehe no cóż.. aczkolwiek ostatnio na filmwebie troche dzieciarni zaczelo siedziec i wala najnizsze oceny jak leci kazdemu filmowi co sie pojawi.. szczegolnie horrorom bo nie ma sieczki jak w pile w kazdym jednym filmie :/
Ocenimy :-)
Dzieki i do juterka!
 
Witajcie!

Marusia no to rzeczywiście przepowadzka na całego! Ale dobrze, że już wszystko popakowane :tak:

Amandla chwal męża chwal, to może tak mu zostanie ;-) mój też dzis cały domek wypucował

Angle nieźle mama sie dla Ciebie poświęca. Udanej nocy horrorów :tak:

co do facetów, to mój robi wszystko "już" a trwa to czasem 2 tygodnie...
normalnie to bym się wnerwiła, nakrzyczała, zrobiła sama... ale w ciąży jakiś taki spokój mnie ogarnął i stwierdziłam, że ja za niego nic robić nie będę...

Mnie taki spokój tez ogarnał, do czasu - aż zaczęłam się potykać o to, co było wszędzie porozstawiane :crazy: teraz raz w tygodniu jakos dostaje takiego wnerwa, że jak M jest w domu, to chodzi jak w zegarku :zawstydzona/y:


Dobrusia dalej marudna, migdały bez zmian... przynajmniej gorączka jej juz nie męczy... tylko dzisiaj cały dzień trzeba było skakac koło nij, jutro pewnie będzie podobnie... na szczęście po południu idę na urodzinki chrześniaka, więc nieco od niej odsapnę :sorry2: dzisiaj poszalałam w kuchni - z małą upiekłyśmy muffinki cytrynowe a potem jeszcze leniwego murzynka Manty (pychotka:tak:). Zaraz zmykam poszydełkowac trochę i do łózka z książeczką - dzis zegarki przestawiają, to może sie wyśpie (oby tak tylko ktos chcial Dobrusi spanie przestawić :-p)
 
reklama
mata jak już jestem w sytuacji granicznej i dostaję wnerwa, bo się potykam o różne rzeczy to je kopię i mi mężu od razu sprząta z drogi :-D ale generalnie jestem nadzwyczaj spokojna (a z natury choleryk)
ja też dziś upiekłam leniwego murzynka ale zrobiłam z niego "zebrę" bo zostawiłam część ciasta jasnego i mi taka wariacja wyszła... przyjaciele przyszli i wciągnęli cały
a teraz biorę się za karpatkę - coś mi odbija normalnie
nigdy nie piekłam placków - nigdy - a w ciąży i przez tego murzynka leniwego coś mi się porąbało w główce
a karpatkę dlatego, że od 2 miesięcy teściowa mi ją obiecuje i nic, wiec się wkurzyłam i postanowiłam sama upiec i jutro ta ja jej zaniosę (oczywiście z odpowiednim komentarzem)... taka ze mnie będzie małpa złośliwa (żeby mi tylko wyszła ta karpatka)
 
Ostatnia edycja:
Do góry