reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Tak sie wybieralam i nigdzie nie poszlam:-DZaczelam sprzatac i tak mnie wzielo ze dopiero skonczylam:-)
Kapac sie mozna oczywiscie tylko ze jak mam siedziec w letniej wodzie to mnie trafia zawsze kapalam sie w takiej ze po wyjsciu z wannym tylek mialam czerwony:-)
W biedronce sa nowe soczki Pycholandia o smaku banana i truskawki i poprostu oszalalam na punkcie tych soczkow uwielbiam!:-)dzidzia tez bo wariuje:-)
 
reklama
Dopiero wrócilam z pracy. Jestem padnięta a do tego chora :/ Gardło mnie boli jak cholerka a do tego mam tak jakąś "kluchę" masakra. zaraz kładę się do łożka z herbatka z miodem i cytryna.

Witaj w klubie :-(, ale zaraz idę w Twoje ślady, z tym że zabieram mleko z miodkiem i masełkiem, a do tego ksiązkę...


No to po pakowaniu. Zostały jedynie drobiazgi, które polecą z nami. Nie było tak źle jak mi się wydawało. Bardzo miły Pan zabrał nam wszystkie paczki i to w dodatku za mało wygórowaną cenę :) A z tych początkowych 3-4 paczek zrobiło się... 25 :)
Tydzień spokoju i ... rozpakowywanie.
A jestem dziś taka padnięta. Wszystko mnie boli, że ledwo siedzę, więc skorzystam z braku telewizora i położę się i poczytam książkę :)
Dobrego wieczoru :)

Super, że wszystko się udało :-). I tak, tak - książusie pod pachę i do łózia. Koniec z piernikami na dziś - przerwa do wtorku - niech ciasto dojdzie; może uda mi się w tym czasie wykurować.
 
Nusia Ty świntuszku :-D:-D:-D:-D

Alma kiedy przeprowadzka ??

Maruusia no to szybko poszło . Kiedy wylatujecie ???

Amandla fiu fiu , ale ten mąż o Ciebie dba - super :tak:

Tunia
to tak jak ja :-D uwielbiam się kąpać we wrzątku :-D:-D:-D

A ja dziś też bez energii , posnułam się po domu coś tam niby porobiłam ale tylko tak z grubsza . Dziś może wieczór serialowy z mężem sobie uskutecznimy .
Jadwinia nadal ułożona pośladkowo , chyba lubi tę pozycję ...a ja cierpię - bo strasznie nieprzyjemne są takie kopniaki w dole brzucha :sorry2:
 
Amandla .. moze "podchody" o dzigi dzigi robi? za pochwały pewnie bedzie powtorka za tydzień..
a tak na powaznie to lux ze taki pomocny i prezenciki Ci robi... zazdroszcze.. pewnie kazda by tak chciała...

Alma a gdzie sie przeprowadzacie?

Maruusia
super ze tak sprawnie poszło... do pl na stałe zjezdzacie?, gdzie bedziecie mieszkac, cos macie swojego czy wynajmiecie?

Mini moj dzieć od kilku tygodni nie zmienia pozycji i jest bardzo nisko, w kazdym razie "siepy" dostaje po dole ile wlezie.......... i ani jednego jeszcze po brzuszku nie było
(miednicowo-pośladkowo jakos tam na usg było) a maz za Jadwinią tez jest, czy tak Tobie spasowała i tak na mała wołasz?
ja czekam na 20 i "the voice of poland"
 
Kindzia - haha, z dżigi dżigi u nas nie ma problemu, więc nie sądze, on tak ma kochany jest i tyle:D

mi ostatnio lekarka powiedziała,ze dziecko ma ułożenie główkowe, bardzo nisko i też nie czułam jeszcze kopniaków w brzuchu tylko wszystko idzie w pęcherz:D masakra, strasznie nisko czuje ruchy
 
Ostatnia edycja:
Oj bez szans Was dzis nie nadrobie ;-)
Najpierw ''ganianie" po sklepach, potem kima a o 23 ide z mamą ( :-D ) na noc horrorow hallowen :-D
Wiec szalony weekend ;-)
Ale przynajmniej czas szybciej leci..
Zdrówka chorym i milego wieczorku odpoczywajacym w domku :tak:
 
Angel a na jakie filmy się wybieracie? kurcze ja bym tyle nie wysiedziała w kinie bo mi strasznie niewygodnie jak siedze i lekarka mi zakazała długo siedziec:crazy: zazdroszcze, bo ja kinoman jestem
 
Cześć dziewczyny ale się rozpisałyście nie daje rady wszystkiego przeczytać.Ja miałam dużo odpoczywać i nie daje rady , muszę mieć posprzątane bo mi dom brudem zarośnie mam w domku łącznie z pieskiem 4 świnki(ale jedna stara mi się pomagać ale ciężko idzie:)Ale samopoczucie już lepsze.Mój maluch budzi się jak ja chce spać i dokazuje :)
Tunia-Ja też uwielbiam kąpiele we wrzątku dobrze że teraz mam prysznic to nie kusi.
Amandla- pozazdrościć mojego muszę mocno poganiać wszystko robi za chwile.
 
Kindzia nie mamy pomysłu puki co na imię i tak sobie o niej mówimy raz Jadwinia ,raz Aldonka albo Lucynka :-D
Angel miłej zabawy , tylko nie oglądaj za mocnych horrorów ( ponoć w ciąży nie wolno :sorry2:)

Monika
he he bo puki co jesteś żywą kołyską , a jak przestajesz kołysać to dzidziuś się budzi :-)
 
reklama
Monika, mój tez często ma opcję 'za chwilę', zwłaszcza jak jest mecz lub się dorwie do playstation:-) ale jak już ma wenę to wszystko zrobi i to na błysk :-)

edit : oglądam włśnie voice of poland, muszę przyznać, że Nergal wygląda dziś uroczo:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry