reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Tunia ja też się trochę powstrzymuję bo większość już mam ale w poprzedniej ciąży na tym etapie miałam już dość sporo zdobyczy :-D
 
Bozienka powodzenia na wizycie :)
MaMicurina już pewnie weszła do gabinetu! :)

Ja mam ciuszki po Tymku ale dokupię na pierwsze miesiące, bo przy nim te pierwsze miesiące "zaopatrzyła" mnie koleżanka i wszystkie ubranka jej oddawałam ;) Więc będę kupować:D:D
 
o rzeczywiście zmiany w "odpowiedzi" ale poza tym nic nowego nie widzę
widzę, że impreza zbliża się wielkimi krokami - gorący temat :-)
a u mnie deszcz pada i pogoda barowa - to by się nawet zgadzało - tak pod ten panieński ;-)
poza tym zgaga mnie męczy dzisiaj, a w nocy nie mogłam spać, ciągle się budziłam, śniły mi się jakieś bzdury i zastanawiałam się przez sen czy ja na pewno w ciąży jestem bo nic na to nie wskazuje :eek:
trzymajcie się
 
reklama
Tunia ja chyba też dzisiaj jakąś sałatkę skręcę a napewno pomidorki z cebulka :) popieprzone, posolone do tego kanapeczki z żółtym serkiem :D mmmmmm :) świeżo co zjadłam obiad a już myślę co zjeść dalej hahaha to się nazywa wilczy apetyt :)
 
Do góry