reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No i odezwę sie po długim czasie ale taka wiadomość absolutnie wymaga gratulacji. No więc ogromne gratulacje Vill i nie martw sie na zapas. Bedziesz miala taka sama różnice wieku jak u mnie, dzieci szybko sie przystosowują szczególnie maluchy i rozumieja wiecej niż nam sie wydaje. Rysiu nawet nie pamieta, że był sam, kocha brata i super sie razem bawią u Ciebie tez tak będzie.
 
reklama
Dziękuję za gratulacje.
Jak się czuję? Normalnie :-D
Z objawów ciążowych póki co tylko brak @. No i trochę niezdara się we mnie budzi (rozlana herbata, co chwilę coś mi z rąk leci). I piję na potęgę i napić się nie mogę. Z Rafałem też tak miałam, tyle że przy nim pierwsza była wszechogarniająca senność. A teraz nie - może przez to, że się przyzwyczaiłam do takiego spania z pobudkami i krótko...
No i chyba zaczyna mi się poprawiać stan cery, ale to jeszcze nie jest pewne (bo tak okresami też mi się poprawiała).

kajoinka ja myślałam, że u nas podobne dyskusje pójdą w połowie roku, a tak to właśnie się sprawa sama rozwiązała :-D
Bardzo w sumie chciałam, żeby była większa różnica wieku, ale mała różnica też ma swoje plusy - fakt :tak:
I widzę, że masz w domu fitness :-) My też się ćwiczymy w łapaniu gąsienicy i sprowadzaniu jej z powrotem do pokoju :-p
M ma się w tym tygodniu w końcu odgrodzeniem pokoju zająć.
 
Vil gratulacje przeogromne :-):-):-) zazdroszczę :tak: ale jakoś cieżko mi się zdecydować na drugie :-D chyba najlepsze są jednak niespodzianki :-) teraz się dużo oszczędzaj i uważaj na siebie . Nooo i oczywiście na bieżąco zdawaj nam tutaj relację :-) To teraz może córunia ?
 
Oj chciało by się córunię, chciałoby.....
Co bym mogła w koncu te wszystkie sukienusie powyciągać (że o kupowaniu nowych nie wspomnę :-D)

A gwoli oszczędzania, to właśnie się zabieram pod prysznic i nynu ;-)
 
Ja tylko na chwilkę
Niestety od środy walczymy z gorączką :no: żadnych innych objawów więc to może 3-dniówka? Jeszcze na same urodziny :no:
Chociaż wy i wasze maluchy niech się trzymają zdrowo :tak:
 
kajoinka711 jak tam Kubuś, lepiej już mu?? Biedactwo malutkie.. I on się namęczy i Ty ;/

A nam idą czwórki i to chyba cztery na raz. Nadia jest masakryczna nawet na chwilę nie zostanie sama, nocki też ciężkie.. No ale cóż każdy to musi przejść. Pocieszam się tylko tym że będziemy mieli już to za sobą i będzie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Witam po zakupach - Rafał ma cudownie idealne wyniki, jakich od dawien dawna nie widziałam, co mnie cieszy ogromnie :tak:
Przy okazji sobie badania zrobiłam - też dobrze, nie licząc zbyt dużej watahy leukocytów - coż, wytnie się ;-)

kajoinka zdrówka dla Kubusia

baeta
u nas też czwórki idą - jak zawsze po 3 sztuki, a własciwie to już tylko dwie, bo jedna czwórka jest już od jakiegoś czasu po tej stronie mocy ;-) Czego i Wam życzę.

My na razie pracujemy nad ty, żeby Rafał nauczył się zasypiać bez cycusia - biorąc pod uwagę jego uzależnienie od tej części ciała, łatwo nie jest i pewnie długo jeszcze nie będzie... Tak strasznie mi go przez to szkoda :-(
 
Vill super że u Rafałka wszystko oki ;-) u nas niestety nie.. :no: mała ma znowu gorączkę, leje jej się z noska jakby ktoś kranik odkręcił, no i do tego kaszel :-( jak jej do poniedziałku nie przejdzie to idę z nią do lekarza, ech.. zawsze coś..
Dla Rafałka ciężkie czasy nastały jeśli chodzi o cyca, no będzie musiał się jakoś chłopaczek przestawić, bo teraz to co najlepsze musi iść do brzuszka, a nie do cyca. Pewnie niedługo się przyzwyczai i będzie dobrze.
 
Znowu tylko na chwilkę
Gorączka dopiero dziś nam dała spokój, umęczyliśmy się oboje strasznie :no:
i nie wiem nadal co to było?
Tort chłodzi się w lodówce :-):-):-) jako tako wyszedł, robiłam go sama i jutro się okaże jaki w smaku :tak: Reszta cist też upieczona, teraz dokończe sałatki i ide spać bo jestem wykończona

Jutro ważne święto więc zajrze pewnie dopiero w pon, i zdam relacje z urodzin ;-)
beata zdrówka dla twojego szkraba
vill a Ty odpocznij troche i nie przejmuj się tak, Rafałek to zuch i na pewno odstąpi cycusia młodszemu szkrabowi ;-)
 
reklama
Oj dziewczyny - dużo zdrówka dla Waszych maluszków. Wiosna za pasem, to niech te wszystkie gorączki, wirusy i inne takie odpuszczają.
Ja będę dzielnie walczyć, bo czuję coś, że mnie gardło zaczyna pobolewać, a to zły znak. Jednak żadne choróbsko żywcem mnie nie weźmie! ;-)
 
Do góry