reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Angel zaraz napisze do nie smsa moze sie odezwie...

No i wlasnie ja tak mysle ze sie chyba teraz troche przestawiamy:-)gdzies w podswiadomosci siedzi ta mysl ze to juz blisko i zycie sie zmieni o 360 stopni:-D

Dziewczyny a badanie czystosci wod poprostu masakra!!!!!!!!!!!!!W zyciu nie czulam wiekszego bolu!a gdzie porod:-D:-D:-Dw dodtaku trafilam na najmniej symaptycznego lekarza gbura totalnego myslalam ze mu kopa sprzedam na tym fotelu!!!!:-Dbede sie modlic zeby nie mial dyzuru wtedy jak ja pojade rodzic bo zabije chama normalnie!
 
reklama
nic :-( młody bawi się w najlepsze w brzuchu :-) żadnych skurczy przepowiadających... mi tylko marzy się żeby urodził się przed Wielkanocą, ale to chyba nie możliwe... no zobaczymy jakoś to będzie...
 
Dzien doberek!

tunia- dzieki wielkie za wiesci od maty, ciagle o niej mysle, ale nie mialam czasu szukac namiarow do niej, dobrze, ze juz dobrze uffff

dziewczyny; ja jak rodzilam Jule to w ogole nie wiedzialam co to sa te przepowiadajace, wiec nie wiem czy takowe mialam i nic kompletnie sie u mnie nie dzialo na kilka dni czy godzin przed tym jak mnie wzielo, a wzielo mnie tak, ze skurcze sie zaczely o 1 w nocy po sexowaniu, wody sie tylko posaczyly, zadnego potopu, jakos tak na spokojnie to bylo.
a tak jak mowie nic kompletnie sie nie dzialo, zadnych symptomow,, tez wydawalo mi sie, ze bede chodzila do konca zycia z tym brzuchem :-D

a moje dziecie :-D jutro konczy miesiac, szok!

kurde to sobie popisalam, wielki glod sie obudzil z qupka :-)
 
cześć kobitki :-D

Ale się tu cichutko zrobiło oooo :szok:

Tunia, Angel ja tak codziennie zaglądam czy Wy już po a tu cisza widzę oj uparciuchy małe Wam tam siedzą, ale wysypiajcie się kobitki :-)

tunia23 ja też miałam to badanie no booooooolało i krew się polała a brrr na samą myśl mi słabo :-D

A ja małego głodomora uśpiłam i jest cacy. Dzisiaj w nocy z mamusią spała aż 6 godzin więc ja wyspana :-D Moje maleństwo za 3 dni będzie miało już miesiąc, ale ten czas leci :szok:
 
inamorate no ja jak zobaczylam ten wziernik caly we krwi to myslalam ze tam zlece z tego fotela dobrze ze polozna jakas normlana byla i mi wszystko wytlumaczyla bo ten to powinien w zezni pracowac!!!!!!!!:-D
 
tunia23 hehehe ja jak go zobaczyłam przed badaniem to mi się słabo zrobiło :-D:-D ale kurcze powiem Ci ze już bólu nie pamiętam ani tego z badań ani tego podczas porodu no rewela :-) mogę sobie drugie majstrować :-):-):-)
 
No to mamy z tymi synkami upartymi :crazy: Ale coś tam zawsze mowili, ze synki takie- a tu ja, abed, tunia, mami, atomowka mamy synków :-) Nie wiem co ma trawa i kadza :zawstydzona/y:

Wogole co z Ewstra??? Ja pisalam do niej sms bez odpowiedzi..


ajako ahh wiele osob tak pociesza ale ja tego nie widze no!! ;( ;)
 
Ostatnia edycja:
witam się już wiosennie :)

Tunia, Ina
też miałam to badanie, okropne. Mi się zrobiło po nim bardzo słabo i musiałam poleżeć bo bym zemdlała. Wtedy byłam przerażona, że takie coś boli, a przede mną poród jak ja dam radę, ale poród to zupełnie inna bajka i spokojnie radę dałam. Też nie pamiętam już jak to bolało. Tak jak Ina mogę drugie rodzić.
Właśnie dziewczyny, a krwawicie jeszcze? U mnie dzisiaj mija 3 tyg. i jeszcze trochę plamię.

Tunia, Angel, Abed, Atomówka codziennie zaglądam co tam u Was, ale widzę że wytrwałe egzemplarze Wam się trafiły.

Mój Grześ też dziś pospał długo w nocy prawie 5h, ale to chyba ciut za długo jak na takiego noworodka. Przespaliśmy karmienie
 
reklama
Ojej wiesci od Maty- to super juz sie martwilam ostatnio bardzo..

Ale, ale... gdzie zniknela atomówka :dry: ja jej dam tak bez zapowiedzi pojsc rodzic :growl: :-D

Dobra idziem sie powielorybic do parku poki slonko jest ;-)
 
Do góry