reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dobry dzień
Czuję się jakby mnie walec przejechał-wyspana ale wypruta.Też leci wam krew z nosa?

Myślałam że moze w nocy jakieś porody a tu nic ;)

Kasiulka,Ina- powodzenia!

Wszystkiego dobrego solenizantki
 
reklama
jopal zgaga to moja ukochana przyjaciółka chociaz ostatnio jakos dala mi spokoj:-)

Zaczynam dzisiaj 37 tydzień przeciez to juz tak blisko:-):-):-)
 
Cześć kobietki :-D

Wszystkim Martą życzę wszystkiego naj naj. Ja już gotowa Pepsi się opiłam i jadę zaraz do szpitala bo to z godzinkę drogi jest. Ahhhh mala dała czadu w nocy a teraz ciszaaaa chyba czuje że mamuśka chce już mieć niunie przy sobie. Nie będę kłamać no boję się jak cholera ale wdech wydeeeeech wdech wydeeeech i do przodu. Do zobaczenia mam nadzieję za kilka dni :tak: Będę meldować na bieżąco :-D
 
Ostatnia edycja:
dobry
no ja moge sie pochwalic noca do ...od 3 jestem na nogach i dostalam cudowna wiadomosc od znajomej ze urodzila :)dzis w nocy.ja mam dzis oczywiscie wizyte w szpitalu -mam nadzieje ze badania sie znalazly bo bede musiala znowu je robic.
inamorate uszy do gory bedzie dobrze zobaczysz
 
Witam!

Ina trzymaj się dzielnie! Zobaczysz stresik szybko minie :tak:

Tunia dzieki za życzonka - ja też Martom obchodzącym dziś imieninki zyczę wszystkiego dobrego no i może maluszki dziś zechcą prezenty porobić ;-)

Jopal ale masz fajnie z osobistym kurierem ;-)

MaMicurina mi nie leci krew z nosa, ale teraz wszytko jest bardziej ukrwione, to i takie rzeczy mogą się zdarzać. Chyba można rutinoscorbin łykać, to obkurczy nieco naczynia krwionośne :tak:

ja wczoraj rano sie gimnastykowalam - matko jak juz ciężko cokolwiek działać... a co się nastękam, żeby skarpetki ubrać :eek:

widzę, że mam tak jak wy - jak maluch się nie rusza, to ok, jak zacznie się wypinać, to wrażenie, że skórę na brzuchu chce rozerwać, a jak wstaję i napina na szyjkę, to kłuje tak, że oddechu złapać nie można... jeszcze trochę ;-)

chyba rozłożę się z prasowaniem na chwilę, potem szybki obiad i relaks - bo od kiku dni tak cała puchnę, że juz od rana nogi jak u słonia...

miłego dnia!
 
Heeej!
Też leci wam krew z nosa?

Ostatnie 2 dni, przy każdym smarkaniu mam krwawy potop z lewej dziurki :(

Zaczynam dzisiaj 37 tydzień przeciez to juz tak blisko:-):-):-)

Wszystkiego naj z okazji imienin dla wszystkich Mart :) Przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania!
Ja co prawda też Marta, ale imieniny obchodzę w lipcu :)
Wszystkim Martą życzę wszystkiego naj naj. Ja już gotowa Pepsi się opiłam i jadę zaraz do szpitala bo to z godzinkę drogi jest. Ahhhh mala dała czadu w nocy a teraz ciszaaaa chyba czuje że mamuśka chce już mieć niunie przy sobie. Nie będę kłamać no boję się jak cholera ale wdech wydeeeeech wdech wydeeeech i do przodu. Do zobaczenia mam nadzieję za kilka dni :tak: Będę meldować na bieżąco :-D

POWODZENIA! Trzymamy kciuki i wracaj z Hanią szybko do domku!

Ja chodzę wściekła jak osa... Wczoraj trafiłam na takie wredne babska w szpitalu, że nic się nie dowiedziałam, prócz tego, że jestem panikarą... Ehhh, dzwoniłam do mojego doktorka. Niestety w tym tygodniu nie miał gdzie mnie wcisnąć na wizytę i powiedział, żebym spokojnie poczekała do poniedziałku. Z tego co mu powiedziałam przez telefon, powiedział, żebym zwracała uwagę na wkładkę i na ruchy małej. Póki co szaleje i powiedział, że prawdopodobnie schodzi ze mnie śluz, bo mogło się zacząć robić rozwarcie. Powiedział, że panika nie sprzyja i że każda z nas ma takie coś w sobie, że będzie wiedzieć kiedy zareagować. Na położne skargę mam złożyć w szpitalu. Ale to może po porodzie, bo jak nie daj Boże na nie trafię, to już w ogóle nie będę mieć życia.
 
Maruusia to jest wlasnie nasza kochana Polska!!!!!Co za baby!!!!Pozabijala bym!!!!!!
Zrob tak jak mowisz ale po porodzie bo jak Ci sie trafia to wiesz nie trafisz co takie do tego glupiego luba strzeli:crazy:
No zbulwersowalam sie:-)
 
reklama
Do góry