reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Ann gratuluje chlopaczka. Jak emocje? Przezywasz trochę czy po dziewczynach już w ogóle na luzie?

Dzieki, ogolnie luzik. Troche sie boje porodu, tzn nie tyle samego porodu jak komplikacji ktore mialam przy pierwszym, zeby powtorki z rozrywki nie bylo. Ale ponoc tym razem nie dadza mi juz tyle czekac. Zobaczymy.
 
reklama
Witajcie weekendowo!
Ale sie pogoda zrobila buuuu trza w domu siedziec a dzieci piszcza pod drzwiami ,bo chca wyjsc na dwor.
Ann:)napewno bedzie dobrze a pozatym jestes bogatsza w doswiadczenia i nie dasz im sie drugi raz !
A jak z imieniem ,macie juz jakies na mysli?
 
Kasia dokladnie, choc mimo wszystko mam male obawy moze nie potrzebnie choc ten strach pozostaje.
A z imieniem masakra, nic mi sie nie podoba. Dla dziewoji juz bylo a dla chlopa ni ma. :baffled:
 
cześć!!

Mamo ZiM święta racja, 1 post dziennie :)

Ann gratuluje synka :) Twój stres jest zupełnie zrozumiały ale poki wszystko jest ok to chyba nie ma co sie przejmować na zapas :)

ja dzisiaj zdycham... juz myslalam ze bolesne miesiaczki sprzed ciazy odeszły w sina dal ale niestety .... pierwsza bolesna miesiaczka po ciazy.... ehh dobrze ze jest weekend bo chyba bym padła w pracy :(:(
 
Hej Laski, tu Ola z Amsterdamu, pozdrawiam serdecznie wszystkie Ciężarówki i Mamuśki :) Jest tu ktoś z Ams?

P.S. Dlaczego mój suwaczek się nie pokazuje?
 
Dobry wieczór! Dawno nie zaglądałam do Was no ale czas nie pozwalał.Od wtorku jest moja mama a od czwartku mój mąż ma wolne więc ciągle gdzieś poza domem jesteśmy a potem jakiś film i kolacja...Dziś pogoda totalnie zatrzymała nas w domu a wiadomo że "kiedy pada dzieci się nudzą" więc młody podobnie do dziewczynek MamyZ&M siedzi pod drzwiami i tylko myśli kiedy powiem ubieramy kurtke :/ Madziula85 łącze się w bólu gdyż od wczoraj sama żyje na no-spie...ehhh Uciekam się kąpać bo codzienne siedzenie do 1 w nocy daje się już odczuć a jutro chciałabym do kościółka się udać. Dobrego wieczoru Mamusie :)
 
NdidiAmaka prawdopodobnie nie zapisałaś ;) spróbuj jeszcze raz i nie zapomnij zatwierdzić. Witaj na forum. To opowiadaj teraz :D

Ann gdybym ja czekała jak położna mi doradzala to bym chyba w domu urodziła. Pewnie drugi raz będzie lepiej i będziesz juz przynajmniej w temacie z czym to sie je. Poza tym teraz masz 1 sztukę to powinno być łatwiej.

Trafiliśmy dziś na końcówkę dokumentu na disovery albo NG na temat życia plodowego bliźniąt achhhh szkoda ze 3 minuty przed końcem. Lubie takie dokumenty.

Laaaski ale dzis ciacho zrobiłam. Z orzechami laskowymi i biała czekolada ale super wyszło jak z jakiejś fancy cukierni.
 
NdidiAmaka prawdopodobnie nie zapisałaś ;) spróbuj jeszcze raz i nie zapomnij zatwierdzić. Witaj na forum. To opowiadaj teraz :D
no to już nie wiem sama, weszłam w USTAWIENIA-EDYTUJ SYGNATURĘ i w okienku wiadomości wkleiłam ten kod i zatwierdziłam, jak wchodzę w te same ustawienia teraz, to mi się ten mój suwak pokazuje, więc nie wiem...
 
reklama
Do góry