reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
wiem wiem, jestem od ponad 3 lat zarejestrowana na innym forum i tam tez nie lubimy konspiracyjnie cichych forumowiczek ;)

cieszę się, że Was znalazłam, bo mi smutno w tym Ams, chętnie poznam jakies forumki do wspólnych wypadów, spacerków, tymbardziej że mój Zenon jest uzależniony od PS i do tego okropny domator, a ja się duszę w domu :baffled:
 
bryyyyy

co do ciasta , Ayni gdybys mieszkala blisko to co drugi dzien byłabym u Ciebie hihih ale mój mąż dziwnym trafem wczoraj pomyslal ze dzisiaj dzień mamy i kupił w pl sklepie ciacho mniam mniam zrobił mi niespodzianke :)

Mamo ZiM zmieniłas kolor ?? heheh w sumie nie źle heheh kolorowo bedzie....
 
Witam Was mamuśki po powrocie!I pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!!! Poranna zmiana znowu na posterunku! Te dwa tygodnie minęły strasznie szybko....:baffled: Wyjazd udał się średnio....:-( Wróciliśmy wczoraj rano i od razu zabrałam sie do roboty. Pod naszą nieobecność znajomy odmalował nam kuchnie i salon. Z początku nie byłam za bardzo zadowolona, ale jak poustawialiśmy meble i jak wszystko wróciło na swoje miejsce to okazało się, że wszystko wygląda ciekawie. Część roboty została mi na dziś.....i rozpakowywanie.....masa tego jest. Najpierw kawka, a potem obowiązki:-)

NdidiAmaka witam:-)

Laru gratulacje!!!!!!!:-)


Marzenka jak tam nowe gniazdko?

Mamo grypa żołądkowa.....paskudztwo....do nas też kiedyś się przyplątała i masakra była. Życze Twoim gwiazdom zdrówka i poprawy jesli chodzi o jedzenie.


A teraz kawka.........:-):tak:
 
witaj spowrotem madi

wiem o cyzm mowisz bo jak by urzadzalisym mieszkanie pomalowalismy kuchnie i salon to mnie sie płakać chciało , ale potem jak sie tasmy poodklejało poustawiało to zaczeło mi sie podobać ale i tak mam w planie zmiene koloru w salonie i kuchni... na szczescie mam salon z kuchnia wiec nie ma duzo roboty bo mamy wielkie okna wiec kuchnia ma jedna mała sciane a salonn dwie :) wiec jak pojedziemy do pl to kupie 2 farbki :) zastanawiam sie nawet nad pomalowaniem salonu w dwoch kolorach :) tak jak nieraz w tym programach metamofozach pieknie dopasowuja kolory :)
 
madziula ja tez mam salon z kuchnią:-) Mi zawsze jest ciężko dobrac kolor jak planuje malowanie....sama nie wiem czego chce.

Moje biedne kwiatki ucierpiały....koleżanka miała mi podlewać i efekt jest taki, że połowie pousychały liście.....jeden opadł całkiem, ale postawiłam go na jego stałym miejscu i się podnosi do góry.

Dobra powoli biore się za robote......torby same sie nie rozpakują i samo się nie posprzata....
Wracam do codzienności.......
 
Dzien Dobry
Madziula ja nic nie zmienialam,tylko skopiowalam login i samo sie zmienilo,ale ze o tym wspomnialas to postanowilam ze sie pokoloruje
:-D
Madi wkoncu wrocilas,jak bedziesz na silach to opowiedz jak bylo.
My mielismy wychodzic do kur ale zaczyna kropic:wściekła/y:popoludniu brat nas do siebie zaprasza ale to daleka droga i z dziecmi jeszcze,niechce mi sie ...no ale co powiem mamie ,ze jej nie zawioze...glupio tak.
Nooo w kazdym razie milej niedzieli.

 
Hej! Matko co tu robić w taką nijaką pogode??? Rano byliśmy w kościele, teraz obiad się podgrzewa a potem chyba kids eiland... No i postanowiłam że babcia na dzień dziecka kupi wnusiowi rybkę :) Jak byliśmy w zoo to bardzo długo przyglądał się właśnie rybką. Kurde szkoda że to już niedziela i mój mąż do pracy jutro...a tak mi pomagał:( No ale co dobre szybko się kończy, ale przynajmniej moja mama też mi pomaga więc nie będzie tak źle. NdidiAmaka witam! madinld super że już jesteś i szczęśliwie podróż w dwie strony się udała! Opowiedz właśnie jak się dzieci sprawiły w podróży? Mnie czeka podróż 10 godzinna już za miesiąc tyle że pociągiem teraz nie samochodem i aż się boje myśleć co to będzie...MamaZ&M udanej wizyt u brata :) Uciekam do obiadu bo maluch zaraz po obiedzie idzie spać. Więc spokojnej i miłej niedzieli!
 
reklama
Cześć Wam.
Właśnie doczytalam, że jestem jednyą z
konspiracyjnie cichych forumowiczek
. Ale, co mi tam:-D:-D:-D:-D
My dziś dzien spędziliśmy w domciu. Tzn mała bywala na dworze, bo jak nie padalo to spala sobie tam w swoim wozeczku, ale reszta rodzinki siedziala na 4 literach z dala od wiaterku, deszczyku i słonca.
Olivia twardo trenuje stanie przy czym tylko się da i siadanie na pupę z wysokości. Ćwiczy śmieszne miny, szczerzy swoje dwa zębolki, krzyczy kiedy my rozmawiamy między sobą i rozrabia, rozrabia, rozrabia.....
A ja mialam już pierwsze ostre starcie z mamą..... no ale już jest ok i dziś wsplnie świętowałyśmu Dzień Matki :-D
Hafciarsko stoję w miejscu, poza tym mialam kilka rzeczy zaplanowanych (nie hafciarskich), ale też czekają na lepsze chwile (np urlop w sierpniu):-D:-D
Jutro szary poniedzialek w pracy, ale bijna weekend laseczki:-D:-D:-D:-D Piątek mam wolny, bo musze syna z campu odebrać, a w niedzielę jedziemy do Rotteradmu na Eco shell maraton czy jakoś tak :-p:-p:-p:-p
 
Do góry