reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Cześć! Pogoda marzenie :) Właśnie wróciliśmy z zakupów. Uwielbiam wyprzedaże :) Młodego obkupiłam na całą wiosne, mąż jak nigdy też się skusił na małe co nieco, a mi do kupienia zostały tylko buty bo resztę już mam :D Teraz młody kima a my jemy w biegu bo jak wstanie to idziemy na spacer.Może kupie piersi i dziś zrobie te szaszłyki dla małego..A jutro może jutro wyruszymy nad morze w miłym towarzystwie :) 19marzenka88 bramke kupiliśmy w Gaamie za 15e Agss mój mały w 3 miesiącu zaczął coś brać w rączki ale myślę że w dużej mierze jest to sprawa indywidualna dziecka. Udanego dnia!
 
reklama
Witam się w tą cudowną niedzilke :)

My juz po chrzcinach.... pogoda sie udała... msza przebiegła bez wiekszych komplikacji :) imprezka udana :) dzisiaj zamierzamy korzystać z pogody i wybywamy z domciu....

wszystkim zycze rowniez spokojnej i udanej niedzieli:)
 
Hej! My już po Mszy Św, połowa w kościele połowa na zewnątrz no ale zawsze to coś :) Pogoda dopisuje. Zaraz mały idzie spać a my rozpalamy grilla. Udanego i spokojnego dnia!
 
Hej zalogo w okrojonym składzie :D

Pochwale się ze mieliśmy super weekendzik, Adaś widział morze, poplazowal, spalilam sie na raka i mam biale oczy od okularów :-/

Adas caly czas od kilku dni stoi na 4, z siadu przechodzi na 4, stoi, różne cuda nie widy, cos sie ruszyło z jego rozwojem bo chyba przez wizyte dziadka i rączki miał stagnacje.

Ekhmmm dzis atakuje ambasade bo paszportu dalej nie mam dla Dysia chyba ich pozabijam.
 
Cześć :) Widzę że prawie wszystkie Panie z maluchami wybyły w plener- wcale się nie dziwie bo pogoda nadal sprzyja. No a my wczoraj po szybkim grillu udaliśmy się rowerkami nad morze. Było świetnie i kupa radochy dla malucha! Niestety dziś moje zakwasy nie pozwalają mi na dalsze wycieczki więc pozostaje mi dziś tylko pobliski park, ale było warto :) Dobrego dnia Mamusie.
 
Hej,hej
Ano jest pogoda to sie z niej korzysta.
Choroba malym juz prawie przeszla jeszcze tylko z jedzeniem ciezko...wszystko sie posypalo,caly moj misterny plan dnia,dawalam jesc kiedy chcialy i co chcialy jak byly chore a teraz niechca inaczej.Zal mi ich bylo to podsuwalam pod nos cokolwiek,nawet slodkosci byle cos zjadly a teraz niechca normalnego jedzenia ,nawet mleka niet! Oszzzz mnie nosi.:wściekła/y:
Jutro przyjedzie moja mama SUPRISE!!! ale sie ciesze!!!
Ayni walcz do ostaniej krwi!! Hehe.A na serio,trzymam kciuki.
Baaajjjjj
 
Pogoda cudna :D
My wczoraj zaliczylimy dlugi spacer, plac zabaw i lody :)
Na placu zabaw po 10 minutach byl krzyk, nie chcial sie hustac/kolysac ani zjezdzac :) tylko za raczki i chodzic :D

Wekeend minal spokojnie, Noce coraz to lepsze bo zabki juz wkoncu sie przebily :)

Ayni, wspolczuje:/ sama myslalam o tym tymczasowym paszporcie a reszte jednak zalatwie w polsce, i myslalam tez o wysylce, ale widze zeto tez latwe nie jest...

Kasia to zes rozpiescila ksiezniczki :)

Madzia szatanek wypedzony? :D
 
Kacha to super ze babcia przyjedzie , napewno sie wszystkie cieszcie. Super! To duża pomoc zresztą zaspokojenie tęsknoty za rodzina też dużo daje. Mi wizyty psychicznie bardzo pomagają. Bawcie sie fajnie :***

Berni ja dziś po godzinie czasu sie dodzwonilam i mila pani mi powiedziała ze niby wyslany ale może przez polskie i holenderskie święto jakoś mozolnie to idzie (taaaa chyba myśli ze z głupią rozmawiała) ale ze napewno dojdzie bo to polecony a nie jakaś paczka i mam czekać do środy jeszcze. Moim zdaniem tego nie wyslali i pewnie podczas rozmowy przez tel sie kapnela ze nie wyslany i dlatego mi kaze czekać do środy bo od pn do sr powinien dojść :-/ niestety pochwalilam za wcześnie. Ale nie sugeruj sie. Ja mam po prostu pecha w takich sprawach.

Moi sasiedzi zburzyli dzis plot między naszymi ogrodkami bo będą stawiać nowy (z gwarancja na 30lat buhahaha) za 1000 €. Pytali czy sie nie chcemy dolozyc ale ze wymyslili sobie na betonowych fundamentach z fachowcem zamiast zwykly drewniany ekran to ja dziękuję. Mam dziecko i mam na co wydawac kase :-/ Póki co będę miala big brother od jutra a potem juz twierdza, i chwala Bogu bo jej mąż zawsze sie na mnie gapil jak wieszam pranie przez stare ogrodzenie pod skosem bylo widac. Zboczek jeju jak ludzie maja tyle kasy to niech sobie kupią koophuis i pomnik postawia. W naszej okolicy nawet ludzie w koophuisach maja drewniany schutting. No nic ponarzekalam sobie na nich.
 
reklama
hej. taka piekna pogodaze ciagle od rana do wieczora na dworze siedzimy.
Dzis maly mial zdjecia w psz i jest tylko na grupowym :/ bo do samodzielnego nie chcial-plakal:/ wkurzylam sie troche,bo myslalam ze wysle mamie a tu pech no ale dobrze ze przynajmniej na grupowym bedzie hehe :)

Ayni ciekawe czy do srody dojdzie ten paszport heh,tez bym miala nerwa...no ale co zrobisz...
Madzia wstaw jakies fotki z Chrzcin :)

a ja w piatek przeprowadzka a nic popakowane nie mam...heh wiecznie siedze na dworze z maluchami i za robote nie chce mi sie zabarac,zostawilam wszystko na czwartek hehe,uda mi sie ? mam nadzieje :)
 
Do góry