reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

mamolinka a czemu chcesz robić ta bete ? jeżeli test ciazowy okazał się pozytywny tu Raczej na bete Cię nikt nie skieruje. Powinnas udać się do poloznej i ona zadecyduje czy badanie krwi (nie na bete) będzie konieczne w tym stadium ciąży.
 
reklama
Agss-ie schatje natknelam sie wczoraj na to to i tak sobie pomyslalam ze to bylby dla Ciebie fajny kanal-ik jutubowy :)

BabyCenter - YouTube

enjoy :)

Do-bra-noc kozy. W koncu weekend i nawet fajna pogoda sie zapowiada. Miazsz chce mnie jutro zaciagnac nad morze, ale nie wiem co gorsze, rower czy piesza i czy dam rade w ogole ehhhhh.. :D

bawcie sie.
 
Weeeekend!!!!:-)Bry koleżanki!!!
Ja dziś wyspana jak jeszcze nigdy,zmieniliśmy plan dnia paskudkom i po butli o 6.30 spaliśmy dalej do
9 !!!!!
Normalnie to od 7.30 nie było mowy o dalszym spaniu a dziś sama się obudziłam a nie one mnie:-D
Teraz wcięły owoce i będą dalej broić :-D
Jeśli chodzi o przebieranie pampka to moje muszą same mieć coś w łapkach żeby uleżeć na plecach ,najlepiej jak jest to mój telefon :-D
Jeśli mi pozwolą to będę coś sprzątać a potem prasować...zobaczymy...
Tot straks:-)
 
hej,Ayni brzuszki-slicznosci no i musze powiedziec ze borsten tez slusznych rozmiarow;) Jak bylam jeszcze w ciazy to bardzo duzo ludzi mnie zaczepialo na ulicy(co mnie dziwilo) i mowili ze mam bardzo ladny brzuszek jak dlugo jeszcze itp. a teraz normalnie wlaza mi do.wozka zeby to Schatje zobaczyc;) U mnie juz teraz po brzuszku praktycznie sladu nie ma ale mowie Wam jak urodzilam to sie smialam ze mam jeszcze jedno dziecko-taki byl duzy dopiero pozniej zaczal sie obkurczac.
 
Bryyy

u nas kolejna cudowna noc za to dzień nie koniecznie :) coś mi bobo mało spi dzisiaj i cały dzien ją zabawiam :) na zmiane z karmieniem :)

doris wiem o czym mówisz, mi też wszedzie zagladaja do wozka i pytaja ile juz ma.... itd itp:) najwiecej to starych babć :)
 
Bryyy

u nas kolejna cudowna noc za to dzień nie koniecznie :) coś mi bobo mało spi dzisiaj i cały dzien ją zabawiam :) na zmiane z karmieniem :)

doris wiem o czym mówisz, mi też wszedzie zagladaja do wozka i pytaja ile juz ma.... itd itp:) najwiecej to starych babć :)
Ja mam to samo. Jeszcze się pytają, czy chłopiec, czy dziewczynka :rofl2:. W różowych spodenkach chłopców nie widziałam, więc nie ogarniam. Może, jakby jakimś łacińskoamerykańskim zwyczajem przekłuwali dziewczynkom uszka tuż po porodzie, to by się nie pytali :baffled:. Wolę, żeby sobie uszy przekłuła świadomie.
 
reklama
łoo ja nie mogę , ale tu cisza.... na Holandii to samo :) no ale to pewnie przez ciepły weekend :)

jak mam w końcu chwile dla siebie to zaś nikogo nie ma heheh
 
Do góry