reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Dzień Dobry Forumki!!!
Ja też nie krwawiłam a wód miałam chyba ze 1000 litów ,lały się i lały.... ,myślałam że nigdy nie przestaną mnie zalewać :wściekła/y:Miałyście też tak ,że przed odejściem wód schychać było taki dziwny dzwięk,coś jak trzask..albo jakby coś pękło,dla mnie to brzmiało jakby złamanie gałązki.

Chyba zaliczyliśmy skok rozwojowy,bo panny dziś wstały tak ruchliwe i z nowymi umiejętnościami...teraz już woogóle nie nadążę...aaaa... i u Zuzi mamy drugiego ząbka,wyszedł bezobjawowo:szok:
Miłego popołudnia!
 
reklama
Hej my niedawno wrocilismy z nad morza:-) No ja wlasnie keidys pisalam wam ze uslyszalam cos jakby trzask i wody polecialy ,pozniej jeszcze jak wstalam to wyleciala reszta
 
dzień dobry dziewczynki, mam do Was pytanie. Większości z Was wie że mam problem z miesiączkami, jednak ostatnio miałam 52 dni, dostałam @ niby ok. przy 27 dniu zobaczyłam jedną kropelkę krwi myślałam że dostałam ale 3 dzień mija dziś i cisza, pisałam do położnej mojej i prawdopodobnie implantacja wystąpiła, ale martwi mnie to że mnie tak krzyż boli i mam takie skurcze brzucha że się czasami ruszyć nie mogę, miałyście może tak.
 
No i wróciłam:-) ale oczywiście bez ponad godzinnego postoju w korkach się nie obyło, i ludzi nad wodą wow:szok: ale co się dziwić wrzesień a tu taka pogoda, trzeba korzystać hihi

Ayni ja mam też 2 czapeczki, tylko się zastanawiałam nad jakąś dodatkową bo coś czytałam ostatnio że tu jak wyjmują dziecko i jeszcze jak na brzuchu np leży takie brudne we krwi to że zakładają i potem ona do wyrzucenia jest praktycznie. Ale nie wiem skąd ja tą inform wynalazłam więc pytam młode mamy czy też tak miałyście tutaj? i dobry pomysł z tymi batonikami muesli tylko ja je zjem pewnie zaraz po zakupie heh powiem sis niech kupi i mi gdzieś schowa:-D

Kasia jak ząbek wyszedł bez objawów to tylko gratulować malutkiej że nie dokuczała mamie:tak:

Madziula masz rację, naszykuje sobie po prostu w co się ubrać jak będe jechała i w tym tez wróce, za małą torbe mam żeby tam coś pakować jeszcze heh A TY miałaś dużo czasu na pakowanie bo przecież po terminie malutka była hihi ale potem pewnie i tak mi sie coś odwidzi i będę zmieniać przed samym wyjściem:-D
 
Lekarzem nie jestem ale mi wyglada to na problemy hormonalne.najlepiej wybierz sie do lekarza ,pojdz do domowego opowiedz co i jak napewno posle cie do gina.
 
reklama
Nana pamietam jak pisalas, ze Ci chlusnelo :D hihi.

My wlasnie wrocilismy do domku, slimacze sie powoli, spotkalam sasiadow przed domem i mowia do mnie : nooo ale juz jestes duza :-D i powiedzieli, ze jak sie zacznie a bylabym sama w domu, to moge do nich pukac :zawstydzona/y: maja swietna papuzke, ktora imituje miauczenie kota, ludzkie kichanie,oraz mowi : lekker kontje :D a my mamy jednego z ich kotow ;-)

Powiem wam, ze ja bym chciala zeby mi sie porod zaczal , wiadomo, ale najlepiej wlasnie od tych wod, bo ze skurczami to roznie bywa. Niech mi nawet chlusnie, trzasnie i zaleje, bede happy!

wynalazlam w sieci owijacz na bejbika i planuje taki zakupic
Swaddle Me - het verstelbare inbakerdoek | Mamaloes Babysjop najlepsze jest to ze szukalam jakiejs tkaniny do zawijania 120x120 cos jakby tetrowka albo flanelowka i wyobrazcie sobie ze nie ma takich duzych na rynku, jest tylko jedna firma ktora oferuje takie muslinowe pieluchy duze za 49,90 za 2 sztuki. Wolalabym samodzielnie zawijac w duze pieluchy ale skoro nie ma to sie wyrecze chyba tym na gorze. Moze komus sie przyda, info o co chodzi w tym zawijaniu http://www.inbakeren.nl

Robale witaj, ciezko powiedziec o tym krzyzu , podobno niektore kobiety moga odczuwac bole menstruacyjne podczas implementacji zarodka, a jesli wystepuje to z malym krwawieniem czesto sa przekonane wlasnie ze to @ jest. Ja w ogole tego nie odczuwalam , kompletnie nic, dopiero przed spodziewanym okresem zaczely mi przechodzic prady w cyckach :-D a co u Ciebie slychac? Lang geleden!

 
Do góry