reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Pociesze Cie tylko ze w koncu urodzisz :D

Aaaa kupilam tutaj nosidlo tubylcze. Mozna dziecko w pozycji horyzontalnej nosic. Jak fla mnoe idealne rozwiazanie.

O ja Ciebie, chetnie bym zobaczyla ten egipski wynalazek. Jak bedziesz miala kiedys fotke z tym czyms to pokaz z czym to sie je ;D Zazdroszcze mozliwosci zrobienia sobie egipskich zakupow, a tej abai to tymbardziej, tutaj drogo no i gdzie ja bym to nosila...

mgd juz praktycznie wszystko współgra, unormowały sie pory karmienia, nie mam nawałów pokarmu bo sciagam pokarm regularnie, wbiłam sie w rytm :D w nocy też ładnie śpi :)

Ayni a ja bym chciała zobaczyc pokoik jak juz bedzie dopiety na ostatni guzik :)

Fajnie macie! Powiedz mi Madziu czy po urodzeniu dziecka trza sie kopsac do ambasady ? Czy moge sie wstrzymac do momentu az bedzie malemu potrzebny paszport ? Pokoik juz jest klaar , serio... Tylko kosza na pieluszki brakuje no i lozeczko nie ubrane, bo po co ma sie kurzyc. Jak cykne jakas fotencje to wstawie na FaceBooka albo tutaj ;)

Mała ma pewnie upały we krwi (;
Ciekawi mnie jak to będzie z moim maluchem... w końcu ojciec też z ciepłego kraju (;
Ayni powiem Ci że szczerze przeraża mnie to co piszesz ( tzn taka wzija przyszłości, bo ja ogólnie wysiedzieć nie umiem i jestem pracoholikiem... i nie wyobrażam sobie nie umieć czegoś zrobić :szok:)
Kurczak nie mogę się doczekać czwartku (;

Wiem o czym mowisz, ja tez bylam pracoholikiem i zawsze mi czasu brakowalo na wszystko, ale ciaza mnie doprowadzila do skrajnego lenistwa. Jak bylam w Twoim okresie ciazy to mialam takie momenty ze nie robilam nic. Nie gotowalam, nie sprzatalam, po prostu spalabym non stop. Na szczescie szybko mi przeszlo , i im ciaza bardziej zaawansowana tym wiecej robie :D LOL . Ale nie jest powiedziane, ze tobie tez sie udziela takie klimaty. Byc moze bedziesz energiczna az do ostatnich tygodni ? Ja mialam raz szefowa, ktora do pracy jezdzila jeszcze w 38 tyg (!!!) na rowerze... Juz dawno powinna byc na macierzynskim :szok:
A z jakiego ciepelka pochodzi Twoj maz/waz/partner ? Jesli pisalas to musialam chyba przeoczyc ;) My tez multi-culti rodzinka.


U mnie byla sasiadka z blizniakami na odwiedzinach, poprasowalam troszke przescieradla na przewijaki itd noooo i nudze sie sama w domu ale gotowac mi sie nie chce w takie upaly... Chyba, ze zrobie z nudow barszcz... :rofl2:
 
reklama
Ayni oczywiscie mozesz czekac do momentu az paszport bedzie ci potrzebny :) z racji tego ze sa to małe koszta ja i tak bede robila w przyszlym miesiacu bo jak wroce do pracy to zas nie wiadomo jak wolne sie zgra a poki mam macierzynskie to sobie zalatwie i spokoj bedzie :)

czekam na fotki :)
 
Ayni na rowerze?Nieźle^^ zobaczymy jak to ze mną będzie ale to jeszcze dużo czasu(; teraz na szczęście senna nie jestem i działam na pełnych obrotach(za co na innym forum zostałam skrytykowana... bo jak to tyle pracować jak jest chorobowe...)
A mój tz pochodzi z Surinamu:) Ostatnio stwierdził że dziecko powinno mieć imię polskie, hinduskie i holenderskie (z tym że holenderskie nazwisko o_O) szaleje...
A skąd jest Twój mąż?:)
 
AYNI zaraz gote pudelka strzele :D
Ja abaye i w NL nosze :D ale zadko bo maz kreci nosem ;)

Co do Ambasady to obilo mi sie o uszy ze dziecko trzeba zarejestrowac do 3 msc zycia. Potem zostaje wycieczka do PL ;)
Paszport nas kosztowal vos okolo 60euro
 
Acha,Ayni i mam juz dla cjebja ta paste cukrowa :D
Apropo ambasady jeszcze to pamietaj ze kuuuupa dokumentow potrzebna :D nawet Twoj akt urodzenia lol
 
agss to drugie forum to pewnie polskie co? nie zdziwiłbym się. ja czasem pisze na temacie związanym z data mojego porodu i niestety większość dziewczyn tam siedzi na L4 co więcej nie widzą związku z tym że potem w pl nikt młodej dziewczyny nie chce zatrudnić na umowę o prace. w ogóle kosmos dla mnie ja się w polskich klimatach odnośnie ciąży już nie odnajduje. po prostu nie jestem panikara ani nie potrzebuje wiedzieć np jakie jest dziś ciśnienie lol . mój mąż jest tunezyjczykiem tuna tuna tunczyk :D lol a myślisz że znajdziecie pomysł na jakieś imię które się sprawdzi w tych 3 językach?

mgd ano mam akt aż mi się zygac chce jak mam tam jechać do tych mlotkow , w ogóle mi się nie spieszy tam. jak pomyśle ile kasy będę musiała tam zostawić szok. mój paszport, transkrypcja aktu, no i mały. dzięki za paste napisz ile zaplacilas jak wrócisz to się dogadamy .. ;)

dziewczyny mnie naszlo na barszcz z uszkami lol ale się narobilam. teraz tylko uszka ugotowac hihi padam
 
Dobry wieczor.
ja dziś jesrtem jakas mega śpiaca - te upaly mnie chyba wykończyly. za to mala przez cal;y dzien spala po 10 minut i juz jej się chcialo gaworzyć.
MGD - slicznie wyglądasz.
Co do podnoszenia glowki i obracania sie na bok, to powiem ci tyle, ze klażde dziecko robi to we wlasnym tempie.
Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę dobrej nocki
 
Ano polskie forum(; to macie fajny vakantieland^^ to mi przypomina że miałam przyjaciółkę z tunezji ale po przeprowadzce kontakt się niestety urwał. Z tym imieniem ciężko będzie... ale hinduskie na bank drugie bo język sobie polamie przy wypowiadaniu :) a jak to u was było? wie. wypytuje ale ją ciekawska dusza jestem (;
 
reklama
Do góry