reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
MILKA ja u siebie w Almere nic nie place za wozek.

AYNI to zdjecie to akurat w NL :D pierwsze karmienie pod chmurka na drugim bodajrze spacerze

Jak sie czujesz??? Adas kombinuje zeby wyjsc czy czeka na ciocie??? ;)

Dziewczyny pytanie z serii nawiedzonej matki...
Kiedy dziecko powinno dluzej trzymac glowje polozone na brUszku?? I przekrecac sie z niego na plecki??
Mam kulezanke z dzieckiem 2 dni starszej od Kausar i jej syn robi takie akrobacje..
A moja mloda ledwo przytrzyma lepetynke i chlup na boczek
 
MADZIA potrzeba matka wynalazku ;)
Za leniwa jestem na laktatory,sciaganie,butelki i podgrzewanie :D
Odkad karmie na zewnatrz zauwazylam ze zawsze jest ustronne miejsce ;)
Przed wyjazdem bylam na zakupach i mloda wlaczyla tryb kwilenia szybciej niz sobie wyliczylam,a ze wialo jak cholera to panie w Zarze pozwolily mi nakarmic na zapleczu :)
Mc donalds tez jest dobrym schtonieniem :p

Jak Martynka?? Dotarlyscie sie juz??

AGGS dziekuje :*
 
mgd czeka jeszcze :confused: jakieś parę dni temu miałam jakieś skurcze, bóle coś się działo a dziś dosłownie N I C fajnie się czyta np. zrób coś dla siebie , obejrzyj film czy idź spać ale normalnie nie da się. No i powoli wszyscy się dopytuja i już nawet m się pyta małego kiedy wylezie do nas. już pokój skończony i nie mam nawet w co rąk wsadzić. wyglądam jak kubuś puchatek w przykrotkiej bluzce a czuje się jak bardzej jak klapouchy. znudzony , ciężki i mało entuzjastyczny.

kallie też szukam. gdzie się ukrywa?
 
AYNI wiem wiem wiem. Ja bylam nie dosc ze Kubis Puchatek to jeszcze na dokladke swir jak Tygrysek...im dalej w las tym wiecej drzew.
I mialam nerwa jak ktos kazal mi wyluzowac i ksiazke poczytac lol
Pociesze Cie tylko ze w koncu urodzisz :D

Lece na zakupy. Weselicho mamy i jakas abaje cza sobie sprawic.

Aaaa kupilam tutaj nosidlo tubylcze. Mozna dziecko w pozycji horyzontalnej nosic. Jak fla mnoe idealne rozwiazanie.
Dzieki bogu ze sie na chuste nie zdecudowalam bo by mi za firanke robila lol
Na taki wynalazek jest po prostu ZA GORACO
 
mgd juz praktycznie wszystko współgra, unormowały sie pory karmienia, nie mam nawałów pokarmu bo sciagam pokarm regularnie, wbiłam sie w rytm :D w nocy też ładnie śpi :)

Ayni a ja bym chciała zobaczyc pokoik jak juz bedzie dopiety na ostatni guzik :)
 
To super Madzik. Nam sie wszystko rozregulowalo przez te upaly.
Mala duzo spi i je. Po raz pierwszy tutaj moje dziecko zasypia bez kokonienia.
W NL musiala byc owinieta bo wybudzaly ja wlasne raczki :D
A teraz glowa na pieluszce,zapach mamy i spi jak zabita. Je tez na spiocha :D nawet oka nie otworzy. Zaczyna aktywne zycie po 18-stej lol
 
reklama
Mała ma pewnie upały we krwi (;
Ciekawi mnie jak to będzie z moim maluchem... w końcu ojciec też z ciepłego kraju (;
Ayni powiem Ci że szczerze przeraża mnie to co piszesz ( tzn taka wzija przyszłości, bo ja ogólnie wysiedzieć nie umiem i jestem pracoholikiem... i nie wyobrażam sobie nie umieć czegoś zrobić :szok:)
Kurczak nie mogę się doczekać czwartku (;
 
Do góry