reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Martussa wielkie gratulacje dla Was. Niech czas spedzony w przedszkolu był dla Hanki wielka przygodą :-)
Ardzesh życzę Ci aby wszystko poszło jak splatka.
Zdjęcie będzie ale hak już będziemy w domu, bo z telefonu nie chce mi wczytywac.
Ja troche za szybko pochwalilam się, bo pod wieczór problemy brzuszkowe wróciły. Napina się strasznie,nie może zrobić kupki ani nie odchodzą gazy. Strasznie przy tym krzyczy i tylko pierś pomaga. Coś mi się wydaje, że będziemy mieli pierwsze dziecko z problemami kolkowymi :-(
 
reklama
Agniesia ogromne gratulacje! Masuj Stasiowi brzuszek.Biedactwo. Matko , ja już zapomniałam jak to było z naszymi maluszkami. :baffled:
Martuś no to super !!!
Ardzesh wow, ale zleciało. Szczęśliwego rozwiązania!
A nas w czerwcu kolejna przeprowadzka czeka, mam nadzieję , że tym razem ostatnia. ;-) Na wieś wybywamy, do teściów. Cały dół nasz. Czy się dogadam z teściówką? Może nie będzie aż tak źle, w końcu od 13 lat, odkąd wyszłam za jej syna ,jakoś się dogadujemy. :-p
 
Agniesia gratulacje wielkie potrójna mamo !!!

dołączam do Ciebie i Maranki w kwestii podwójnych łobuziaków.
Mnie nie raz ręcie opadają. Z Karolem się walczy od zawsze, ale moj mały Kamiś teraz zaczął pokazywać pazurki. Histerie robi na cały blok, rzuca się na podłogę. Tylko mnie już nic nie wzrusza...
:-D

Mój Karol chodzi do przedszkola po kilka dni w miesiącu, praktycznie non stop łapie infekcje. Okazuje się, że ma przerost trzeciego migdałka i musimy usuwać.

Czy któraś z was usuwała migdał dziecku ? są efekty w postaci rzadszych zachorowań ?
Ja mam teraz max dwa tygodnie przerwy pomiędzy choróbskami i antybiotyki co miesiąc. Do tego zaraża mi młodego i finał taki, że ciągle jak nie jeden to drugi chory.

Martussa gratki dla Hanki - przedszkolanki
 
Zapmarta - Dzięki :) my już mamy pierwszą aktualizację bazy wirusów - katar i boli ją gardło... już po tygodniu dwa dni wolnego i bateria syropków i domowe sposoby. damy radę:)
Nie pomogę w migdałkach... Ale zdrówka!!!:rofl2:
 
Zapmarta, moj Adas mial usuwany trzeci migdal i przycinane dwa podniebienne 3 tyg. temu. U nas nie chodzilo juz tylko o bardzo czeste infekcje (antyb. nawet co 2 tyg.), ale pojawil sie niedosluch, bezdech senny, okropne chrapanie, mowienie 'przez nos' itd. Masakra. Dlatego zdecydowalismy sie na operacje. Roznica byla 'slyszalna' juz tuz po zabiegu. Filip tez ma przerosniety trzeci migdal i wysiekowe zapalenie uszu (i stad rowniez niedosluch :-() i probujemy lekow obkurczajacych przez 3 mies. Zaczelam mu je podawac jakies 2 tyg. temu i chyba jest lepiej, bo nagle okazalo sie, ze moje dziecko potrafi jednak przespac noc!!! I w koncu probuje cos mowic, ech...
 
Przepraszam za posty jeden po drugim, ale na bb nie dziala mi enter!:confused::confused::confused: Martus, trzymam kciuki za Hanie, nie dajcie sie dziewczyny! Reszte mam cieplo pozdrawiam!
 
Emkamek dziękuję,
właśnie u nas bezdech też się pojawia, mówienie przez nos, kluskowata mowa, wieczny obrzęk w nosie...
w maju ma mieć robione badanie słuchu. Mam nadzieję, że uda nam się przeprowadzić ten zabieg w tym roku.
 
reklama
Do góry