reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

A z nerwów czasami potrafi tak wrzasnac, ze aż duszacy kaszel ja łapie.
u nas własnie jest tak samo... może to jakiś taki rocznik szaleńców nie wiem sama ale ja nieraz to już nie mam siły psychicznie z nimi ;) a moja Maja ostatno zauważa, że są dzidziusie i jak w TV lub w windzie, sklepie itp. zobaczy to zaraz idzie do "dzidzuisa" i mówi dzidziuś, dzidzuś i sie cieszy hehehe... chyba sie zorientowała, ze są mniejsi od niej ludzie na świecie, no i jak słyszy płacz niemowlaków to tez od razu leci i mówi, że dzidzius płacze... - oststnio zaczęła mówić i już krótkie zdania buduje ;)

Hooba no u Ciebie też niebawem bedzie wesoło jak mniejszy pordośnie i zacznie starszemu w zabawe sie wtracać... ;-)
ale co tam wyrosną i z tego kiedyś :-p
 
reklama
marta - ja nie zanotowalam 'bólu nóżek" i nagłych wzrostów. :) ale może to właśnie to u hani :-)
agniesia - wow twój suwak... zaraz będziesz mieć wycieczkę do szpitala:szok: nie zapomnij się pochwalić na naszym forum i wkleić jakąś fotkę :))

fajnie sie czyta wasze( twoje i Maranki) zmagania z dwójka dzieci... na razie dla mnie to kosmos... :) więc ciekawa jestem jak Mila zareaguje na rodzeństwo, jak zareaguje na brata a nie na upragnioną siostrę. Na razie nie nastawiam ją na konkretnie chłopaka, bo zaraz by wygadała dziadkom a oni nie wiedzą co będzie :) więc i Mila wiedzieć nie może.

ah, Mila znowu chora... prawie dwa tygodnie gorączki, na początku nawet 40 stopni, aż skierowanie do szpitala dostaliśmy, ale po kilku godzinach wróciliśmy do domu, ale gorączka pomimo antybiotyku utrzymywała się na poziomie 39 przez jeszcze 1,5 tygodnia. Dopiero po zmianie antybiotyku zaczęła się obniżać. więc miałam 2 tygodnie jazdy z młodą... jak się moje drugie urodzi to chyba będzie mieć zakaz chodzenia do przedszkola ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Wpadam z takim info.
biggrin.gif

Kupujecie szkrabom swoim Petitki lubisie? Bo opakowania po petitkach można wymienić na fajne karty edukacyjne.
:tak:
Dziś właśnie wymieniłam opakowania Lubisiów na CZU CZU. Mamy literki i cyferki , a jest jeszcze j. angielski. Polecam dziewczyny!
Petitki Lubisie - Promocja
Jedno CZU CZU kosztuje ponad 24,90 zł,a za 5 Lubisiów zapłaciłam coś ok. 6 zł . Opakowania wymieniłam w InMedio .Ale to możecie sobie sprawdzić na stronce , gdzie u was możecie wymienić. Polecam, naprawę fajne!
yes2.gif
 
Hej dziewczyny, wpadam z info, ze 05.04.2013 o godz. 11.30 przez cesarskie cięcie na świecie pojawił się nasz synus. 3700 g i 58 cm szczęścia dla rodzicow i siostrzyczek :-) A na imię ma Staś :-)
 
Maranka powiem szczerze, ze czuje się jak nowonarodzona. W ogóle nie czuję zmęczenia, brzuch troche boli, ale to nie jest to co przy poprzednimch, a zwłaszcza przy Lili. Staś jest dzielny i bardzo grzeczny. Po urodzeniu długo zalegaly mu wody plodowe w brzuszku. Jeszcze wczoraj mu się cofaly i plul nimi. Przez to nie chciał jeść, ale wczoraj jak się uwiesil piersi, tak tylko zmieniającym prawa na lewą i odwrotnie. Nawet załatwić się musiałam biegać, o umyciu się nie było mowy. Ale dzięki temu od wczoraj spadł z wagi tylko 10 g, a do wczoraj ubytek był z 3700 na 3370. Chcialam go troche dokarmic sztucznym, żeby przypadkiem więcej nie gubil i żebyśmy na pewno jutro wyszli, ale on wypije 3 lyki i pluje. Ale cycoszki dostosowali się już i wystarczy to co z nich wypije, bo potem ładnie śpi i już nawet brzuszek tak bardzo nie przeszkadza :-)
 
Przepraszam, ze post jeden za drugim, ale donoszę, że .......


Hanka dostała się do przedszkolaaa!!
Z listy rezerwowych - i jest suuper!! Jest zadowolona, zaaklimatyzowała się w pierwszym dniu i ani jednej łzy nie było :):)
to tyyle!!

Pozdrawiamy:-D
 
reklama
martussa - gratki dla Hanki :)

Agniesia - wieeeelkie gratuulacje :D Ja jeszcze 1,5 miecha i dołączę do Ciebie! GRATULACJE! :* Życzę sobię fotki! :)))
 
Do góry