reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Zrobili mu na miejscu badania krwi, wyszło bardzo wysokie crp. Norma do 10 on miał 61 :(
nie mam pojęcia co może to oznaczać, ale wynik faktycznie nieciekawy :( Trzymaj się dzielnie i ucałuj Maksia! Dużo zdrówka życzymy!
Czekamy na wieści!

Mysia - brzmi jakby ząbkował...

larka - przeczytałam na razie jakieś 60 stron i już mi się spodobało :) myślę, że się wciągnę! Książki pożyczone więc jestem przeszczęśliwa, że jakieś 400 zł zaoszczędzone ;-):tak::-) A od Wiedzmina zaczęłam przygody z czytaniem książek, bo wcześniej nikt by mnie nie zmusił do czytania :D nie lubiłam i już. Ale po Wiedźminie wszystko się zmieniło :D Tylko nie oglądaj filmu! NIGDY! porażka na maksa!!!
 
reklama
oj oj Habciu ni i skąd to się wszystko do was przyplątuję .Buziaczki dla Maksia trzymajcie się

Natalii ale ci się dziewczynki pozmieniały ,a Fionka to skóra z Ciebie zdjęta
 
Ostatnia edycja:
habciu podwyższone crp to znaczy, że dziecko mo infekcje i jeśli Maksiu gorączkuje więc nic dziwnego, że mu tak wszyło więc tym się naprawdę nie przejmuj bo nie ma co. Lepiej zachowaj siły na spokój przy synku i na wielki usmiech dla niego
 
ardzesh oglądałam urywki filmu na youtube. DRAMAT! Co prawda podoba mi się Żebrowski jako wiedźmin, ale cała reszta to porażka i wstyd dla Polski ;)
 
hej wampirzyce...

lajfik, fajnie, że wracacie !!!!

u mnie wszystko dobrze. Śpię na stojąco i muszę z tym walczyć, ale innych dolegliwości brak. Fasolka zdrowo rośnie, Karol odpukać też zdrowy, ładnie śpi. W lipcu jedziemy nad morze i mam nadzieję, że nic mu się nie przestawi.
 
HABCIA kurcze tak mi szkoda tego Waszego Maksia, on stale bidulek chory... zdrówka mu życze i buziaki posyłam...
Lajfik fajnie masz, że wracasz... ja póki co nie znam dnia ani godziny... Ja podobnie jak zapmarta jestem totalnie przemęczona... nie mam jakichś specjalnie ciązowych dolegliwości poza zmęczeniem, sikaniem co chwile i zmianą nastrojów... Ali zaczęły wychodzić ostatnie ząbki - piątki więc nocki sa kiepskie... ja totalnie zmęczona bo Ala ma biegunkę nawet w nocy... i grzebie w buźce jakby jej ósemki wychodzić miały... ale wiem, że to już ostatnie ząbki i będziemy mieli choć z tym spokój...
 
Dzieki za miłe słówko o moich dziewuszkach. :happy:

Habciu biedny Maksio, kurcze, co mu jest??? Co za durny lekarz! Jak on mógł Ci coś takiego powiedzieć??? Przecież chodziłas po lekarzach - chyba od tego jest lekarz pierwszego kontaktu, czy się mylę? To chyba lekarka powinna w porę zareagować. Zresztą ile razy moje dzieci goraczkowały ponad 3 dni i to nawet 40 stopni i nawet mnie do lekarza nie chcieli przyjąć... :no:

Dużo zdrówka Wam zycze i wracajcie szybko do domu.
 
Hej kobietki :) dawno nie czytane i czytane nieco częściej;)

Habciu mam nadzieję, że z Maksiem już lepiej. Ja ze szpitalem na Strzeleckiej nie mam dobrych wspomnień - Kuba załapał tam rota a bylismy 3 dni na obserwacji drgawek poszczepiennych jak miał pół roku. Trzymaj się, to na pewno tak jak piszą dziewczyny nic groźnego.

Gratulacje dla nowych brzuszkowych mamuś!!! No no, bierzecie sie za robotę ;-)

Pozdrawiam :)
 
reklama
Habciu - zdrówka dla Maksa!!!


Nimfii - nad Soliną byliśmy daaawno temu i świetne plaże są w Polańczyku:-):-) w miejscowości Solina faktycznie tylko kamienie i tyle... a Wy gdzie byliście??

Jezyku - dawaj tu swoich Łobuzów!!! Tęsknimy!!!

Nathalieeeee
- świetne te Twoje Agentki!!!!!!!

Miki, Golimku!!!
A Wy co się lenicie, Drogie Mamy??:sorry::sorry:
 
Do góry