reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Habciu trzymajcie się dzielnie.

Miałam być dopiero w poniedziałek, ale mam chwilkę i oczy jakoś trzymają sie otwarte. Za chwilę idę w kimonko, ale napiszę Wam co u mnie.
No a u mnie sytuacja bardzo zbliżona do tej sprzed 2 lat. Wtedy z 4 zapłodnionych zostały 2, które mi podano - blastocysta B i wczesna blastocysta C. Teraz tak samo zostały tylko 2 blastusie, które mi podano. Niestety nie są to herosy, a wręcz słabeuszki: 2bb i 1bb. Ale wiecie jakoś jestem spokojna, co ma być będzie. Zależy mi bardzo na tych dzieciaczkach, no ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. A wczorajsze wesele - rewelacja. wybawiłam się na maksa - choć prawie cały czas na siedząco, no ze dwa razy potańczyłam z nóżki na nóżkę Ale towarzystwo było tak rewelacyjne, ze uśmiałam sie do rozpuku. Za to mała dała take popisy. tańcowała niesamowicie
No to we wtorek piewsza weryfikacja hormonów.
 
reklama
Habciu duuużo zdrówka dla Maksia:tak::tak: ściskam:tak:

Agniesiu ja też już się nie mogę doczekać dobrych wieści od Ciebie:tak::tak: trzymam mooocno kciuki:tak::tak:
 
habcia trzymaj się....

U nas znów choroba. Mam skierowanie do alergologa bo to dziwnie tak w ciągu miesiąca mieć 2x obturacyjne zapalenie oskrzeli a od wczoraj znów go bierze. Więc jak się rozwinie pewnie znów i my trafimy do szpitala. Mam dość. :no:
 
Agniesiu MOcno trzymam kciuki za Ciebie!!! Wierze, że się uda!!!

U nas już dobrze. Wczoraj wyszliśmy ze szpitala. Maksiu juz lepiej się czuje. Dostaliśmy antybiotyk jeszcze na dwa dni i potem 2 tyg. furaginę. Miał zapalenie układu moczowego. Dopiero posiew moczu wykazał liczne bakterie. Teraz czeka nas wizyta i chirurga, bo okazało się, że trzeba mu będzie zrobić operację odklejenia napletka. Fajnie, że wcześniej nikt na to nie zareagował!!!!!!! :wściekła/y: Dopiero w szpitalu zwrócili na to uwagę. Możliwe , że przez to dostał zapalenie układu moczowego. :( Zła jestem na moją lekarkę.

Do naszego pokoju, gdzie byliśmy dali nam dziecko, które strasznie kaszlało, takiego kaszlu nigdy nie słyszałam. Potem okazało się, że dziecko miało ostre zapalenie tchawicy, Rotawirusa i zapelenie płuc. Jakis nienormalny lekarz dał do naszej sali to dziecko. Po 2 dniach dopiero Pani ordynator jak to zobaczyła od razu kazała dziecko przenieśc i zrobiła afere pielęgniarkom i lekarzom. Nam powiedziała, że mamy obserwować dzieci i jak tylko coś się zacznie niedobrego dziać mamy wracać. Bo dziecko mogło pozarażać nasze dzieci!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Co za imbecyle!!!
 
reklama
nie nie nie Habciu to co piszesz mnie przeraża. Jak tak można!!!!!
też jestem w szoku... skrajna nieodpowiedzialność lekarzy !!! Przecież taki maluch powinien w spokoju zdrowieć w izolatce. Swoją drogą cieszę się, że od porodu nie musiałyśmy odwiedzać szpitala.
 
Do góry