reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Nathalie- właśnie sobie pomyślałam ostatni, gdzie się schowałyście z dziewczynkami??:tak: a jak Małż wróci do domu to Ty go wyprzytulaj a nie na bb na ploteczki!!;-) zdrówka dla Fionki i uściski dla Ingi!!:rofl2:
 
reklama
Natalie, fajnie że zajrzałaś, zaglądaj częściej pliss!
śliczne masz dziewczynki, szczególnie na tym zdjęciu są niesamowite :tak::tak::tak: świetne helloween :-D
 

Załączniki

  • 7704443.jpg
    7704443.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 41
a ja zdechła na biegunkę właśnie...:zawstydzona/y:

Milenka i Kasia- trzymajcie się dziewczęta!! a tę piękną suknię złóż jak wyzdrowiejesz i zasiadaj do BB- my będziemy podziwiać i pewnie troszkę zazdrościć:)
 
Ostatnia edycja:
Martussa82 biegunkę masz? Miłosz też i wczoraj doktor poradziła nam lek na to.
no kupiłam mu telefon grający i skarpetki na Mikołaja dodatkowo.




 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny :happy: Miło, że o nas pamiętacie.

Martussa ilez można przytulać? Zrobię sobie przerwe na forum. :tak:

Sraczki współczuję, chociaz wolę, zeby leciało z tej strony niż z drugiej. Patrzę na Twój suwaczek dietowy i w szoku jestem! :eek: Jak tego dokonałaś? Ja dopiero skończyłam karmic piersią i zaczynam od stycznia. To takie postanowienie nowowroczne. Jaką dietę stosowałaś?

Życzę miłego weekendu :-)
 
Dzisiaj jak oglądaliśmy w parę osób Mam talent Miłosz w pewnym momencie na łóżku wstał bez niczyjej pomocy i bez trzymania czegokolwiek:-):tak:
Jestem taka dumna z niego:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
witajcie w sobotni wieczór

Martussa to Ty dzisiaj biedna jesteś. współczuję i powrotu do zdrówka życzę.

Nathalie witam Cię bardzo serdecznie bo my się jeszcze nie znamy. Ty masz prawdziwego aniołaka w domu.

A co tu takie pustki dzisiaj?
myślałam, że po całym dniu bedę miała nadrabiania.

pewnie wszystkie na Mikołaja czekają :)

to ja też zmykam, bo jak nie pójdę spać to nie przyjdzie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry