reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Jezyku- i ja z Hanką dołączamy do życzeń :-) u nas- na pograniczu Śląska i Małopolski wiało tak wczoraj... HAnka była strasznie niespokojna...

a dziś pierwszy raz zostawiam ją babci i jadę na dozory...zostawiłam mleczko i zaraz wyruszam... jestem z leksza rozbita tym, ze ją muszę zostawić na jakieś 5 godzin... cholerka!!:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Kacperek dziękuję za życzenia:):)

dziewczyny u was też tak strasznie wieje???? no niby ładna pogoda słonko świeci ale ten wiatr jest okropny


u nas też wieje wczoraj przez to nie poszłam małej zważyc:wściekła/y: wieczorem przestało a teraz dalej wieje.ale 22stopnie mi pokazuje to chyba jak sie obudzi mała to wyjdziemy na troche
 
U nas wygwizdów zawsze (takie osiedle) i wiecie ja wole dzieci na balkon wypuścić - mam tam ławeczkę - Kuba ledwo wyzdrowiał a u nas i tak nie ma gdzie iść...Więc na razie balkon na którym nie wieje :-)
 
Nathalie mieszkam w Nottingham;-)
0017795676.gif
 
reklama
Do góry