reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

będzie będzie..ja tam gellwe nie lubię, może dlatego ze zakład jest niedaleko od nas i znam ludzi którzy tam pracuja i jaki tam jest wyzysk....
 
reklama
no to chyba bede musiala meza poprosic o podwozke jak z pracy wroci:) mimo jego złego humoru :tak: bo mi język do tyłka ucieknie:-p
 
Ja wczoraj szarlotkę upiekłam i już pól blachy zjadłam, ale jeżeli mam niedługo rodzić (w nie wierzę za bardzo) to chyba pójdę śladem Larki i wsunę jakiegoś fast fooda, najpiej twistera z kfc:-)
 
Też bym wcięła jakiegoś fast food'a i zapiła z litrem pepsi:tak:

Ale na tapecie dziś ryż, klopsik z wody i buraczki:baffled:.. no i "przecudownego" smaku herbatka laktacyjna:confused:

Wcinajcie póki możecie!!!!
 
golimek no ja właśnie pierwszy raz w życiu byłam na takiej prawdziwej wyżerce w KFC dzisiaj :D Kilka razy jadłam zingera i strasznie mi smakował, a dziś wsunęłam zingera, frytki i 3 kawałki kurczaka hot&spicy :O straaaasznie dobre było, ale jak sobie pomyślę jakie to niezdrowe to głowa, aż mnie boli :D
i też nie wierzę, że kiedykolwiek urodzę :|

izabelkia tylko tam w przepisie pisze zeby robic w tortownicy, ja zrobilam w takiej klasycznej wielkościowo i jest za płaski, dlatego na nastęony raz jak zrobię to naleję tego kremu poporosu do jakis pucharów, wtedy będzie suuuuuper :)
 
a ja dziś placki ziemniaczane sobie zrobiłam a na słodkości nie mam chęci za bardzo za to zupe ogórkowa bym zjadła... hehehe...
widze, że Megusek jest a Ewelinka gdzie no i Kraft?
 
Widzę, że się łakomczuchy zajadacie pysznościami ! :) Dobrze, jedzcie na zdrowie i póki możecie. Ja wsunęłam właśnie monte i zajadam się ciasteczkami LU.
Przeczytałam co nowego, ale pisać dziś wiele nie będę, bo jakaś słaba jestem. Ta dzisiejsza zima mnie trochę dobija i wiem, że jestem dziś mistrzem w narzekaniu. Urządzę sobie jakiś seans filmowy, bo cóż innego można począć w taki dzień.
Ciekawe kiedy któraś mamusia się rozpakuje w końcu !
Nie wypadać z roli kobiety! :D
A tak na poważnie, to wiem, że te które już czekają za długo, tego typu gadanie tylko może wkurzyć.
Życzę więc potulnie rozwinięcia się akcji i jej sprawnego przebiegu.
Proszę pozdrowić Agę i jej Intruza jeszcze w niej :) Bidula, jeszcze się jej to ciśnienie przyplątało.
A z tymi datami porodu to co się dzieje ? Dlaczego lekarze tak się mylą?
 
reklama
Też bym wcięła jakiegoś fast food'a i zapiła z litrem pepsi:tak:

Ale na tapecie dziś ryż, klopsik z wody i buraczki:baffled:.. no i "przecudownego" smaku herbatka laktacyjna:confused:

Wcinajcie póki możecie!!!!
hahaha... rozbawiłaś mnie NanaKG- ja też chciałam pochwalić się swoim bigosikiem,a Ty z tym klopsikiem i to z wody wyjechałaś, :-Dmasz racje , niestety nasze obrzarstwo się niedługo skończy i też te klopsiki będziemy jeść [bo coś jeść będziemy musiały]:-)
 
Do góry