reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Kraf oby cos zaczelo sie dziac :tak:

jezyk odzyskuj sily :rofl2:

ardzesh czekamy na opis z zaciekawieniem :-D

no a teraz bedziemy sobie dogadzac smakowo.... Jako ze od rana (po nieprzespanej nocy) nie miala sily ani ochoty na konkretne jedzenie to teraz mi sie zebraly smaki na slodkie i.... Na kolacje mąż szykuje salatke pieczarkowa :tak: Fajnie tak jak mozna sobie odpoczac i czekac na gotowe i to :-pmniam:-p pyszne gotowe bedzie :tak:
 
reklama
no to w takim razie będziemy trzymać kciuki za kraf
więc jednak położna mi prawdę mówiła, że wielkość miednicy zależy od wzrostu, bo kraf to z tego co pamiętam niziutka jest chyba :|

ardzesh wczoraj jak byłam na ktg miałam mało bolesne skurcze, to były za niskie na porodowe (dochodziły do 95%) i ja się na tym dokładnie nie znam, ale były .... za mało płaskie jak na porodowe? :D nie wiem :)
ja kurna byłam ciekawa ja by wyglądały te moje wieczorne ze wczoraj - oby dzis sie powtórzyły!:)

a pan czop szaleje, bardzo obfity kolega, nie powiem :)
 
larkaa a widzisz, a ja mialam na ktg tylko 70 - 80% :-p (dlatego mówiłam, że ściemniony poród w pełni;-)a na IP kilka razy pytałam, czy ja już na pewno rodzę, bo takie skurcze trzymają mnie od 3 miesiecy :rofl2: a babka patrzyła na mnie jak na kretynkę! - Muszę wreszcie opisać mój poród bo trudno będzie Wam zrozumieć o czym piszę w kawałkach :-p:rofl2:
W każdym bądź razie dopiero oksy poskutkowała w mega przyśpieszeniu :) a od podania oksy nie miałam ani razu zrobionego ktg - bo nie było na to czasu! :baffled: więc nie wiem jak mogły kształtować się później.
Postaram się opisać poród za chwilkę, bo Milka śpi :blink: ale nie gwarantuję, że skończę i wkleję bo różnie może być. :sorry2:

Jezyk witajcie :*
 
martussa - może wygląda na to, że humor dopisuje jak ta lala ;-) ale zastanawiam się, czy nie dopada mnie baby blues :-p (albo mam niegrzecznego męża albo to właśnie babyblues)

a pytanie do mamusiek - czy po porodzie jak się krwawi.. możliwe są wielkie skrzepy? do tej pory ich nie miałam, krwawię już coraz mniej. A przed godziną wypadł ze mnie wielgachny skrzep wielkości prawie mojej pięści :-( Trochę mnie to zmartwiło, więc proszę mnie uspokoić. Zaczynam szaleć, bo dostałam jeszcze cudownego bonusa porodowego w postaci hemoroida :dry:i chyba zaczynają mi się babrać dwa szwy :dry: (i to chyba właśnie stąd mój baby blues) :confused:
 
Ardzesh mi tez takie skrzepy lecialy i lekarz mowil ze to normalne.Na hemoroidy to posterisan polecam w czopkach i dodatkowo na zewnatrz jest taka masc ziolowa w aptekach.Jak zadzialasz na nie ofensywa to szybciej sie schowa dziadostwo:tak:
 
ardzesh, jezyk - witam Was babeczki, szybciutko tu wrocilyscie, dobrze, ze czujecie sie dobrze:happy:
co do skrzepow, to chyba normalne, ze mnie tez jakies dwa dni temu wypadl dosc duzy skrzep, takze w razie czego jestesmy we dwie z takimi objawami ;-)
baby blues dopada i mnie, z nostalgia spogladam na moja pomarszczona skore na pustym brzuszku :-(
hemoroida natomiast mialam po pierwszym porodzie, minal po jakims tygodniu, tym razem poszlo lepiej i problem juz sie nie powtorzyl, uff :-)
 
Jezyk ...witaj :-D:-D:-D...czekamy na fotki i opisy ..oczywiście najpierw odpocznijcie :tak:
Ardzesh ... widzę aktywna jesteś ...ciekawa jak ja będę ...może na dupsku nie usiądę jak poprzednio przez tydzień :baffled::dry:
larkaa.... a pan czop biały czy czerwony :confused:
U mnie zero czegokolwiek ...jakby mnie zatkało ...nic a nic ...:dry:
 
reklama
no to w takim razie będziemy trzymać kciuki za kraf
więc jednak położna mi prawdę mówiła, że wielkość miednicy zależy od wzrostu, bo kraf to z tego co pamiętam niziutka jest chyba :|

a pan czop szaleje, bardzo obfity kolega, nie powiem :)

Larkaa- nie strasz- bom taki sam mikrob jak kraf:szok:

opisz pana Czopa dokładniej,co? ja co rusz w majty zerkam a tam jakoś tak nic...:angry:
 
Do góry