reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Stawiam socek z okazji 3000 postów na BB ;-)
soki.jpg
 
reklama
To ja dorzucam ciasto, poszłam dziś na łatwiznę i taniość i kupiłam takie coś za 3,5 zł :D Do tego mleko 0,5 i jest wyżerka na 2 dni za 5 zł :p

Straciatella262g.jpg


częstować się :D
 
Meg ..ale lecisz do przodu hehehh... Jeszcze raz tylu życzę
Larkaa..a ja chyba machnę takie zwykłe z jabłkami .... bo do polskiego sklepu nie chce mi się iść :-p
 
kulinarne rozpustnice!!! ja mam gar ogórkowej- jak która nie chce słodyczy :-) ;-);-) (która by nie chciała??) i jeszcze ze trzy galaretki owocowe w lodówce i jabłka i banany... może jakiś konkursik urządzimy- np która napisze post numer 4000??;-):-D

Larkaa- zazdraszczam spotkania z panem czopem:zawstydzona/y: a z Agą to faktycznie jajca jak pieron!!:szok: też by mi się ciśnienie podniosło...

Pani Moderator- kto tu się na Ciebie drze??:angry::rofl2: dawaj go tu!

Kraf sie dalej nie meldowała? czy Cię przegapiłam??:zawstydzona/y::-)
 
I tak muszę iść po proszek do pieczenia :baffled:...bo już ciasta nie odpuszczę ..larkaa wszystko przez Ciebie :-p:-p:-p
Martussa widzę że pokochałaś galaretki :-D

Ja mam na obiad gołębie z ziemniaczkami i koperkiem ;-)
idę do sklepu ...... ;-)
 
U mnie tez dzisiaj bedą gołabeczki :tak: ale tym ciastem za piątke toś mi smaka zrobiła, siedze teraz i sie zastanawiam w którym sklepie na osiedlu takie dostanę:-) zeby nie łazić za daleko...grrrrr...poprosiłabym męża ,ale ten dzisiejszy dzień coś pechowy dla niego w pracy i wole sie już nie narazac :blink:

Ooo właśnie moi sąsiedzi się obudzili :) to tak nawiązując do nieprzespanych nocy :) bo u mnie sciany mają uszy i w nocy słychac kazde ich słowo, kazde szurniecie krzesłem itd. a spac to oni chyba nie lubią w porze do tego przeznaczonej.Mam ochote ich powybijać!!
 
reklama
Do góry