reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Niunia :sad: az sie plakac chce
[*] Trzymaj sie dzielnie :huh: Powodzenia zycze :blink:



Teraz przydalyby sie jakies informacje od dzieciaczkow narodzonych w pelni :tak: No bo to chyba nie mozliwe zeby ani jedna z lutowek nie urodzila teraz :baffled:
 
laski melduje ze ociągająca się ardzesh siedi na porodówce :-)
skurcze ustały - dostała oksy.
CZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
no Ardzesh nareszcie :) trzymam kciuki :)
A swoją drogą ja próbowałam wczoraj Krzyśka namówić na wyjście bo dziś jego taty urodzinki ale jakoś nie chciał mu zrobić prezentu...no i ja musze coś kupić :/
 
Kraf dzien sie jeszcze nie skonczyl;-) moj Z. mial urodziny w piatek, probowalam Malego przekonac, zeby zrobil tatusiowi prezent, ale niestety nic z tego.:no: Wczoraj rozmawialam z rodzicami i moj tato stwierdzil, ze Adas pewnie czeka do Jego urodzin, do 18!!!!:szok::szok::no: W zyciu, mowy nie ma!:-p
 
reklama
Do góry