reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Niunia nie wiem co Ci napisać, ryczę jak bóbr i nie wyobrażam sobie przez co Ty musisz przechodzić... nie wiem co bym zrobiła jakbym straciła moja kruszynkę... Boże... jakie to okropne....
 
Nie chcialam nic pisac, bo zadne slowa nie pomoga... Tragedia:-:)-:)-( polozylam sie spac, ale jestem tak roztrzesiona, ze nie moge zasnac...
[*]
 
Niunia bardzo mi przykro :-:)-:)-(

Zuzia24 jesli chodzi o przepisy na chlebek to ja dostalam z moim "bredman-em" ksiazeczke z przepisami jest ich ponad sto i na rozne rodzaje, ciemny, bialy, z nasionmi i suszonymi owocmi, bez glutenowy, nisko kaloryczny, itd. jest napisane w jakich ilosciach maki, drozdzy instant itd. najbardziej mi smakuje z fruit & nut, a w sklepie gdzie maja organiczne jedzenie robia chlebek z zurawina i orzechami jest super, super,...... super pyszny:tak: musze jeszcze raz przegladnac czy mam na niego przepis:-)

Juz nie moge sie doczekac porodu!!! normalnie mnie rozwala we wtorek mam wizyte o 9:30 i mam nadzieje ze odrazu mnie wysle do szpitala :-) ok ide spac dam znac jak po wizycie;-)
 
reklama
dzieki Barbara- ja tez jestem w trakcie wyprobowywania tych przepisow ;-)

wchodze na BB dzisiaj z mysla ze moze ktoras sie juz w koncu rozpakowala w pelni ksiezycia a tu co????? lipa:no: od nikogo zadnych wiadomosci :sorry:
wczoraj maz zrobil nam mega wycieczke po miescie na pieszo ze ledwo wrocilam do domu:rofl2: ale fajnie bylo:happy: moze po tym cosik sie ruszy????:sorry:
 
Do góry