reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

witajcie Babeczki a ja dziś byłam u swojej gin na kontroli i zrobiła mi USG i wiecie co?? Ala to na 100% Ala i duża jest bo juz ma prawie 3500 g a babka powiedziała, ze na poród sie jeszcze u mnie nie zanosi według tej szyjki rzecz jasna i może gdzieś za 2 tyg dopiero ale wówczas to mój Maluszek bedzie miał około 4000g więc duza z niej dziewczynka pewno będzie :) a tak się złożyło, że jutro mam jeszcze wizyte w szpitalu a nie chce mi sie tam jechać... bo w sumie to nie mam i po co bo dzis się wszystkiego dowiedziałam i te spuchniete stopy to norma jeśli nie jest podwyzszone cisnienie, więc spokojnie bez paniki siedze sobie i czekam aż Alicji się zachce wyjść, choć troszkę mnie przeraża jej waga, ale co tam będzie dobrze :*
 
reklama
witajcie Babeczki a ja dziś byłam u swojej gin na kontroli i zrobiła mi USG i wiecie co?? Ala to na 100% Ala i duża jest bo juz ma prawie 3500 g a babka powiedziała, ze na poród sie jeszcze u mnie nie zanosi według tej szyjki rzecz jasna i może gdzieś za 2 tyg dopiero ale wówczas to mój Maluszek bedzie miał około 4000g więc duza z niej dziewczynka pewno będzie :) quote]


Ha, mój maly też duży:) Lekarz powiedzial ze do 4 kg na pewno dociągnie!!!! Jak nie wiecej!! Powiedzial ze kawal chlopa z niego będzie.....
Juz to po brzuchu czuje:-D
 
wróciłam..wszystko ok:) ktg w porządku..rozwarcie na 3cm:szok: wg ginki urodze w sobotę:-D nie wiem skąd ona to wzięła..ale zapewniała mnie, że w sobotę dzidzia będzie z nami..jestem ciekawa:tak: i powiedziała do mnie "wystrzeli Pani jak z procy":-D hehe czekam na sobotę jak na zbawienie:) miłego wieczorku;-)
 
wróciłam..wszystko ok:) ktg w porządku..rozwarcie na 3cm:szok: wg ginki urodze w sobotę:-D nie wiem skąd ona to wzięła..ale zapewniała mnie, że w sobotę dzidzia będzie z nami..jestem ciekawa:tak: i powiedziała do mnie "wystrzeli Pani jak z procy":-D hehe czekam na sobotę jak na zbawienie:) miłego wieczorku;-)
no to Ewelinka czekamy razem z Toba tej soboty :tak:
a tak na serio to ta Twoja gin to jakas wrozka ze tak przepowiada???:-p
 
wróciłam..wszystko ok:) ktg w porządku..rozwarcie na 3cm:szok: wg ginki urodze w sobotę:-D nie wiem skąd ona to wzięła..ale zapewniała mnie, że w sobotę dzidzia będzie z nami..jestem ciekawa:tak: i powiedziała do mnie "wystrzeli Pani jak z procy":-D hehe czekam na sobotę jak na zbawienie:) miłego wieczorku;-)
Ewelinko, Twoja Gin pewnie śledzi Twój suwaczek na Forum, ot, skąd wie ;-)
 
a może moja ginka po prostu fach zmieniła i się na jasnowidza przekwalifikowała:-D jak nie urodze w sobotę to już ja ją znajdę:-D
 
reklama
Do góry