reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Martussa, ja właśnie nie wiem, ale od wczoraj piersi bolą mnie koszmarnie, bardziej niż na początku ciąży. W poprzedniej ciąży tak nie miałam, więc nie wiem co myśleć...może to jakiś znak.
 
jakby troszkę moje też się powiększyły :confused:..ale na pewno nie bolą tak jak w I trymestrze ... szykujemy się babeczki...szykujemy :-D;-):-D;-):-D!!!!!!
 
ja od tygodnia mam znowu twarde piersi i znowu mi się powiększyły jak w I trymestrze, ale nie bolą, jedynie sutki są mega wrażliwe :D
 
reklama
ja od tygodnia mam znowu twarde piersi i znowu mi się powiększyły jak w I trymestrze, ale nie bolą, jedynie sutki są mega wrażliwe :D
Ja sie przylaczam do tego klubu, moje piersiole nie sa co prawda twarde, ale sa ogromne, a sutki masakrycznie wrazliwe.

Kurcze siedze jak na szpilkach, mam jakies takie humory, ze szkoda gadac, z jednej skrajnosci w druga, albo smieje sie i zartuje, albo chce mi sie ryczec!:angry: Glodna jestem non stop i jakos mi niedobrze...:baffled: To kiedy ta pelnia?
 
Do góry