reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

lajfik no cisza z ich strony na razie
A co do planów wolnościowych to jestem pod wrażeniem...ja mam ochote się położyć na amen i czekać na poród. Tak mnie bolą biodra i kolana że ledwo chodze
 
reklama
lajfik no cisza z ich strony na razie
A co do planów wolnościowych to jestem pod wrażeniem...ja mam ochote się położyć na amen i czekać na poród. Tak mnie bolą biodra i kolana że ledwo chodze
Bo ja to baba jestem( duża :zawstydzona/y::-p) ...a ty taka szczuplutka i tylko WIELKI BRZUSIO ....to się nie dziwię ,że Cię wszystko łamie :-p:-p:-p;-)
No ja nie jestem też w jakieś super kondycji ..ale staram się zająć czymś ... bo potem to juz tylko mnie czeka kraina pieluch i cycolenia :-D:-D:-D

Właśnie wpadłam na pomysł i idę do sklepu po drożdże ..... będą bułeczki j:-p...tylko nie wiem co napchać do środka :dry:
 
Bo ja to baba jestem( duża :zawstydzona/y::-p) ...a ty taka szczuplutka i tylko WIELKI BRZUSIO ....to się nie dziwię ,że Cię wszystko łamie :-p:-p:-p;-)

Właśnie wpadłam na pomysł i idę do sklepu po drożdże ..... będą bułeczki j:-p...tylko nie wiem co napchać do środka :dry:

To mnie rozbawiłaś :-D:-D:-D
A do środka bułeczek napchaj ....... farszu :-D:-):-p
 
Kurde, ja tez juz mam dosc..chodzic ciezko, siedziec ciezko, lezec ciezko tez...wiec chyba zabiore sie za sprzetanie..moze cos sie ruszy...no i zre na potege...ja tam galaretki ostatnio wcinam :)
 
aga mi tez opuchlizna zniknęła..moje nogi w końcu wyglądają normalnie..pozbyłam sie tych parówkowych paluchów:-D no i kostki widać:-) dziwne to wszystko..nic z tym nie robiłam...samo przyszło samo poszło:tak: na 17sta idę do ginki na kontrolę z tym moim ciśnieniem..ale jest chyba ok..mierze trzy razy dziennie i na ogół w normie..za to serce mnie boli od kilku dni:sorry2: masakra..ciąglę coś:-(
 
reklama
Do góry