reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

antar jeszcze raz gratuluję wspaniałej córeczki i życzę szybkiego powrotu do zdrówka :blink: straszne jest to co ci się przytrafiło - współczuję i nie dziwię twojemu zdenerwowaniu:-( 3mam kciuki za to byście mogli wszyscy razem wrócić do domu i za karmienie - na pewno się uda :blink:
 
reklama
Antar o kur... czę.:-(No ale zdrówko wasze najważniejsze. Ty szybciej dojdziesz do siebie a Zosię wyleczą. Co za czasy, że z dzieckiem nie wolno zostać!:wściekła/y:

A ja jako tako nockę przespałam . Idę na kontrolę ze swoimi urwisami. Mam nadzieję , że obejdzie się bez drugiego antybiotyku, bo choć im przeszło to nadal od czasu do czasu dychają.

Ewciapoli ty bidulko. I ty łykasz antybiotyk? Aż tak was wzięło?

Nathalie a już snuliśmy domysły, żeś jako czwarta poszła do rozpakowania.

Larkaa małżon tak mnie wycieplił w nocy, że.... uch.... ach... ech...;-):-D
 
antar jak czytam co wyprawiają w tym szpitalu to mój malutki tak się wierci,że aż mi dech zapiera. Nie rozumiem jak oni mogą rozdzielić mamcie z córeńką:szok::szok::szok:
 
Może dlatego , że oddziały dziecięce sa przepełnione , bo panuje jakiś wirus grypy czy cóś.U nas w Radomiu jak się jedzie rodzić małżona nie wpuszczają jak narazie.I odwiedzin też nie ma.
 
Ewciapoli ty bidulko. I ty łykasz antybiotyk? Aż tak was wzięło?

Niestety grypa pozostawiła po sobie komplikacje...w postaci zapalenie oskrzeli:-( kaszel męczy nas już drugi tydzień ale przynajmniej gorączka tygodniowa ustąpiła. No ale nie ma tego złego...przynajmniej już nas ten wirus więcej nie dopadnie jak maluszek będzie na świecie.

U nas od rana bajki w tv, tym razem pszczółka Maja;-) a mnie czeka znów prasowanko i jakoś nie mogę się zebrać.
 
A mi sie jakos rytm dnia przesunal....:baffled: Jeszcze jakis czas temu nie moglam wylezec w lozku do 9, a teraz nie moge zasnac do 3 w nocy i spie nawet do 11, a czasem i dluzej...:confused: Wszystko chyba przez ten Australian Open i czekanie ma Z. po pracy...:confused: Wciagnelam sie w tego tenisa i... Maly chyba tez, bo jak ogladam mecze, to wariuje, ze ho!;-) Troche sie boje, ze Adas zlapie mi teraz dziwne przyzwyczajenia i po porodzie bedziemy miec nocki z glowy.;-)
 
A mi sie jakos rytm dnia przesunal....:baffled: Jeszcze jakis czas temu nie moglam wylezec w lozku do 9, a teraz nie moge zasnac do 3 w nocy i spie nawet do 11, a czasem i dluzej...:confused: Wszystko chyba przez ten Australian Open i czekanie ma Z. po pracy...:confused: Wciagnelam sie w tego tenisa i... Maly chyba tez, bo jak ogladam mecze, to wariuje, ze ho!;-) Troche sie boje, ze Adas zlapie mi teraz dziwne przyzwyczajenia i po porodzie bedziemy miec nocki z glowy.;-)

Emkamek,
ja mam tak samo. Nie moge zasnac do 2 lub 3 w nocy, a wstaje ok. 10 lub 11 rano. Wszystko mi sie poprzestawialo i pewnie malej tez. Juz sie boje, co bedzie jak sie urodzi i przejmie tryb snu mamy:szok:
 
Emkamek, może Adaś będzie sławnym tenisistą:-) Taki drugi Federer;-)
Hehe, no z tym moze byc troche gorzej, choc moj Z. uwielbia tenisa...;-) Ale wiecie co wymyslil? Zapytalam Go, ktory z Jego t-shirtow moglabym wziac do porodu (bo wiadomo meski = wielki), a On na to: "No Lecha Poznan oczywiscie!":-D Wiec same widzicie...;-)
 
reklama
Ale tak teraz sobie pomyslam, ze dobrze, ze nie powiedzial "BMW Sauber", bo kierowcy rajdowego to chyba bym nie przezyla...:-D
 
Do góry