reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Może teraz wszystko wróci do normy i będziemy się tylko cieszyć zdrówkiem:-D Mnie jeszcze jedno badanie czeka w grudniu bardzo ważne pisałam o tym na prenatalnym, ale jestem pozytywnej myśli bo pani doktór ostatnio na badaniu gorszym USG nie zauważyła zmian a jakby rosło to pewnie by już widziała:-D
 
reklama
ardzesh no tak mężuś wróci to pewnie gdzieś pojedziemy i fotek narobimy także spokojnie:)przez weekend raczej tu do Was nie zajrze:tak:ale w poniedziałek obiecuje pojawic się z nową serią foteczek:-D później jeszcze się odezwe:) teraz lecę na zakupy bo w lodówce przeciąg a mężuś pewnie stęsknił sie za naszym polskim jedzonkiem..;-)
 
Dziewczyny gratuluje że wszystko dobrze u Was i w komplecie jesteśmy. Ewelinka oby więcej Nas takich radosnych jak Ty,było teraz tylko :-)Ja miałam przedwczoraj kiepski wieczór i sie pożarłam z M i to w sumie nie wiem dlaczego, ale chyba dotarło do niego że w ciąży tak to czasem bywa i nawet nie poruszył więcej tematu, było minęło i już wczoraj było oki, a teraz nawet do mnie dzwoni z pracy zapytać jak się mam i co robie :-) czasem warto wybuchnąć jak widać :-)
 
megusek dobrze że wszystko się wyjaśniło i wyniki okazały się dobre

ewelinka no leć na te zakupki i ugotuj mężowi coś pysznego a potem nacieszcie się sobą i wracaj do nas szybciutko.

Mnie tez raczej przez weekend nie będzie bo jedziemy na wesele i chyba nie zajrzę do Was więc życzę Wam wszystkim miłego weekendu i samych radości i jak najwięcej kopniaczkó
 
habcia dziewczynki górą póki co chociaż do lutego może się zmienić troszkę nas się na tej liście zebrało lutówek, wszystko wyjaśni się w lutym bo nigdy na 100% nie wiadomo:)
 
reklama
asus i -j- aż mi się łezka zakręciła jak sobie czytam, -j- juz w domku i następny post od asus :-):-):-). Cieszę się bardzo, że asusku u ciebie wszystko dobrze. Może w szpitalu mieli wole łóżka to cię zabrali, ale badania zrobili i dbasz o was bardzo dobrze. A jak rodzinka sobie poradziła??
elwis szkoda, że to tylko przepustka, ale za to chwilkę odpoczniesz? A to chyba z Kubusiem coś bardzo nie tak, skoro was tam tyle trzymają.
habcia nic nie wiadomo jaki będzie efekt końcowy:-):-). Moje dwie koleżanki chodziły do takiego głąba lekarza, że szok. Jedna jest w ciąży z 3 dzieckiem przy drugim i teraz cały czas mówi, że nic co by chłopca przypominało nie widzi. Drugie dziecko urodziło się chłopcem. Zobacztmy co jej się teraz urodzi. Druga też chodziła do tego i za każdym razem nówił, że będzie dziewczynka i że między nóżkami ma pępowinę a to był SIUSIAK:-):-). A chłopców rodzi się teraz troszkę więcej, więc zobaczymy jak to w lutym będzie.
megusek to zjadłaś nerwów, współczuje. Ja się tak szybko nie denerwuje, dobrze, że ja wyników nie widzę przed wizytą u lekarza bo mam np. hemoglobinę poniżej normy, a doktorek mówi, że wszystko oki doki.
Postrzalka jak pisałam wcześniej, mnie boli pod prawym cycorkiem. Uczucie jakby żebra. Wymacałam u siebie coś takiego, że z prawej strony mam wklęśnięte żebra i to chyba dlatego. Ale to moja diagnoza, a skończyłam rachunkowość i auditing a nie medeycynę :-D:-D:-D.
 
Do góry