reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

mamaflavii ja nie wierze w żadne przesądy dotyczące ciąży hehe...tylko pisałam co kto mi wywróżył..:) miłego wieczorka dziewczyny:) jutro jade odebrac wyniki..bardzo jestem ciekawa jak wyszły:)




 
reklama
IzaL - bardzo mi przykro. Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie i że w miarę szybko zobaczysz dwie czerwone kreski na teście. I że tym razem wszystko dobrze się skończy. Wtedy wróć do nas i podziel się nowinami. Tymczasem będziemy z ustęsknieniem czekać na te dobre wieści od Ciebie.

[*] dla Twojego Aniołka.
 
Izal ogromnie mi przykro!!! Niedługo znowu zobaczysz dwie kreseczki i będziesz przyszłą mamusią. Ja dzisiaj oficjalnie weszłam według mojej ginekolog w drugi trymestr. Mój bobas ma 58 milimetrów i fika koziołki, aż nie wiem skąd to maleństwo ma tyle siły. Usg miałam już brzuszne, wszystko ok, przyzierność karkowa ok, niebo po prostu. Pozdrawiam gorąco razem z moim cudeńkiem. Ach mamy już internet w domku, co za ulga, bo dostałam L4 na dwa tygodnie przez ten mój krzyż, ginka powiedziała że może być mało ciekawie jak brzuszek podrośnie, łącznie z wypadnięciem dysku, ale zobaczymy, na razie mam się odciążać jak to tylko możliwe.
 
Dzieki za dobre slowa. Na razie nie chce nawet mowic o tym rodzinie. Jutro mam sie stawic rano w szpitalu - koszmar. Siedze i placze od momentu, kiedy sie o tym dowiedzialam. Moj maz ma swoja teorie, ze za dobrze sie nam ostatnio zawodowo dzieje i musial nastapic kryzys z innej strony. A co do przyczyn - kto to wie co sie wydarzylo, nie pale, nie pije - niby jestem zdrowa i tak latwo przechodzilam ciaze, prawie bez klopotow. To mnie pokaralo. Moze jestem juz za stara.
 
IzaL trzymaj się mocno, obiecuje trzymać kciuki abyś jak najszybciej ponownie mogła zobaczyć dwie kreski na teście.

Antar współczuje bólu kręgosłupa, moje zapalenie pęcherza to przy tym pryszcz. Aaa i gratuluje wkroczenia w II trymestr!
 
IzaL - nie możesz tak mówić! Tu na babyboom jest forum na temat poronień. Na pewno znajdziesz tam kobiety, które przeszły lub przechodzą to Ty. Ale nie możesz mówić, że to wina tego, że za dobrze Wam się powodziło! Albo szukać innych powodów np że jesteś za stara! Nie jesteś pierwszą mamą po 30!
Pierwszy trymestr jest niebezpieczny. Najbardziej rozwija się płód. A poronienie, nie zawsze musi oznaczać winę mamy. Czasem jak coś się dzieje z płodem, nie rozwija się tak jak powinno, to organizm sam wydala płód. Kobieto, nie załamuj się! Wiem, że łatwo mi to powiedzieć, ale nie możesz się poddawać. Zrób sobie wszystkie badania, włącznie z toxoplasmą. Odczekaj tyle, ile zaleci Ci lekarz i znowu oczekuj dwóch cudownych kreseczek. I nie zapominaj, że na forum zawsze masz wsparcie! Pozdrawiam.
 
Izal to nie jest kara, tylko dzidziuś postanowił zmienić termin swojego przyjścia na świat. Ale co sie odwlecze to nie uciecze. Domyślam się bardzo cierpisz, ale masz całe życie na cieszenie sie macierzyństwem, wcale nie jesteś stara, w ciąże możesz zajść. Niedługo na pewno dołączysz do majówek albo czerwcówek 2009
 
Witam

IzaL przykro mi bardzo :-(
Asia witaj wśód lutówek
Mileeenkaaa trzymam kciuki żeby leczenie się powiodło
Antar spokojnie czasem to co mówią lekarze się nie sprawdza, ja mam strasznie zjechany kręgosłup w odcinku lędźwiowym, mówili mi że będę leżeć pół ciąży w łóżku i nie wiadomo co później, a chodziłam normalnie, fakt bolało mocno, ale jak widać dało się wytrzymać i nic mi nie wypadło, teraz też boli ale żyć trzeba:tak:

U mnie brzuch już widać mam taki jak poprzednio w 5 mcu :zawstydzona/y:ale co ciekawe waga stoi więc nie zrzucę tego na tłuszcz (choć trochę go tam pewnie jest)...

Czy Wam też tak włosy wypadają?? U mnie normalnie garściami...

Dziewczyny jeszcze na moment powrócę do prawienia morałów (odnośnie petów) nie wiem jak u Was to wygląda, ale to że ktoś wie (domyśla się) że coś może szkodzić nie zawsze onacza że z tego zrezygnuje... Chodzi mi o to że nie widzę nic złego w tym że któraś z nas powie co myśli np. o petach, być może kogoś to ruszy. Ja osobiście nigdy nie paliłam i nigdy nie będę, ale kiedyś przy wzroście 171 ważyłam 83 kg i mimo że wiedziałam że to za dużo, nic z tym nie robiłam bo mama mowiła że wyglądam ok, przyjaciółka mówiła że ok itd, po prostu szukałam informacji że jest ok żeby nie musieć się męczyć i nie chcę tu nikogo osądzać ale wydaje mi się dużo osób tak robi. Zadziałało na mnie dopiero jak obca osoba mi powiedziała że jestem za gruba i dlaczego czegoś z tym nie zrobię. Nie powiem było mi przykro, to chyba normalne, ale bardzo się cieszę że to usłyszałam, wzięłam się za siebie i w pół roku schudłam 19kg...
Czasem się wkurzamy że ktoś mówi prawdę, ale niektórym taki kubeł zimnej wody jest potrzebny, moim zdaniem jak coś się nie podoba to trzeba o tym mówić, także brawo Mitsu :-)
 
reklama
Do góry