reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Wam też bliscy wciskają takie farmazony?? :-D:-D:-D ciekawe, kiedy mi zabroni wieszać pranie, by się dziecko pępowiną nie owinęło?? Czy w całej Polsce są te same głupawe przesądy?? :szok::szok::szok:

oj tak pewnie w całej Polsce ;-) moja Mama zabroniła mi przechodzić po kablach ;-) a pryszcze, które też mi wyskoczyły...to wina dziewczynki która rośnie u mnie w brzuchu...ja jakoś mam w nosie te przesądy i nie zwracam na nie uwagi :-)
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Nie pisalam bo mam zakaz robienia czegokolwiek. Lekarz powiedzial, ze infekcja ukladu moczowego, przepisał antybiotyki i kazał lezec przez tydzien. w czwartek mam powtorzyc badania i zobaczymy czy to pomoze, a jesli nie to czeka mnie duzzzooooo badań :-( Nie jest ciekawie, ale modle sie , zeby wszystko skonczylo sie dobrze i bez szkody dla mojej kruszynki.
 
mileeenkaaa - na pewno wszystko będzie dobrze. Ty już chciałaś iść do szpitala, a widzisz, że nie było potrzeby. Skoro już się leczysz, to już pewnie wszystko wraca do normy. Odpoczywaj.
 
Witajcie :) Moja dzidzia ma pojawić się na świecie pod koniec lutego :) Z ogromną radością dołączam więc do Waszego grona :) Ściskam Was wszystkie bardzo serdecznie :)

Asia
 
Witajcie po dosc dlugiej przerwie. jakos nie bylo czasu pisac i wogole. No a teraz to juz nie bedzie o czym :(. Wlasnie sie dowiedzialam, ze moj maluszek, ktory jest we mnie nie zyje. Nie sadzilam, ze bede to, az tak przezywac. Powodzenia Wam wszystkim i do widzenia.
 
Hej Dziewczyny!

Nie pisalam bo mam zakaz robienia czegokolwiek. Lekarz powiedzial, ze infekcja ukladu moczowego, przepisał antybiotyki i kazał lezec przez tydzien. w czwartek mam powtorzyc badania i zobaczymy czy to pomoze, a jesli nie to czeka mnie duzzzooooo badań :-( Nie jest ciekawie, ale modle sie , zeby wszystko skonczylo sie dobrze i bez szkody dla mojej kruszynki.

O widzisz, ja to samo przeszłam 3 tygodnie temu, a zapalenie i tak do mnie wraca jak bumerang i jest praktycznie non stop. Antybiotyków już nie biorę, teraz już tylko same żurawinowe leki, a do pieczenia przy siusianiu da sie przyzywczaić. Głowa do góry! :)
 
Cześć dziewczyny
Ja dziś wreszcie zostałam przyjęta przez lekarza diabetologa i dostałam insulinę . Mam ją brać 4 razy dziennie . 3 razy w ramię i 1 raz na noc w udo , a do tego mam mierzyć cukier glukometrem 7 razy :szok::szok::szok: To 11 ukłuć na dobę :szok::szok::szok: A moje cukry niestety są złe , a nawet bardzo złe . Lekarz chciał mnie zostawić na oddziele ale poprosiłam go o akt łaski . Następna wizyta w piątek :szok::szok::szok: Ciekawie nie jest :-(
 
reklama
IzaL - bardzo mi przykro, :-( wiem co przezywasz, sama poronilam na przelomie marca i kwietnia. Mam nadzieje, ze wykryja u Ciebie przyczyne i ze szybko bedziesz chciala i mogla znow starac sie o dzidzie.

Asus - bidulko jedna, wspolczuje tych kluc. Moze po tej serii zastrzykow wartosci sie unormuja i nie bedziesz juz musiala tak sie meczyc?

Milenka -bierz lekarstwo i lez. I nie zapiminaj pic duzo wody.

Asíq83 - witaj serdecznie wsrod lutowek!

Ewelinka - ja bym w te wyliczanki z nazwiska i tym podobne nie wierzyla. ;-) I mi wychodzi, ze pierwsze dziecko mialoby byc chlopcem, a mam .... coreczke.

Trzymajcie sie wszystkie cieplo! U mnie dzis szaro i buro :baffled:
 
Do góry