reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

mikimauro fajny domek :tak:
My chrzciny robilismy w domu. Ciasta i sałatki na kolacje robilismy sami a obiad nam przywiezli.Fajna sprawa Znajomy kucharz otworzył mała resturacje ale robi też dostawy do domu Na 16 osób 500zł za obiad zapłacilismy Robilismy chrzciny jak mała miała tydzien dlatego nie chciałam w restauracji
 
reklama
Ja melduję się , że jestem:-). Dzis podpisaliśmy umowę z operatorem na 2 lata:-). Przykro mi bardzo, że nie nadążę za wami :-(choć bardzo bym chciała wiedzieć co i u kogo:tak:. Uzależnienie:baffled:.... Odezwę się jutro:tak::-).

j Witaj na stale :-D

Mi na razie brak czasu na czytanie ..chociaz teraz troszke nadrabiam....humorek lepszy ...wiec wszystko idzie w dobrym kierunku ;-)
jezyk lot byl spoko ...kajka zasnela 30 min. po starcie ..nakarmilam ja na siedzeniu ..Kuba z Julia bardzo mi pomogli ...(.chodzi o bagaze) ...nie bylo zle ...jakos dalam rade z trojka dzieci ...:-)
Najbardziej mnie wystraszyli przed ladowaniem :baffled:...poniewaz w Gdansku byla mgla i kapitan powiedzial ze prawdopodobnie polecimy do Warszawy lub Poznania ...no to ja mowie SUPER :sorry2::shocked2:...tylko tego mi brakuje ...z dziecmi do W-wy ....ale na szczescie podszedl sprawnie do ladowania i udalo nam sie :-D:-D:-D
Pod koniec Kaja troszke plakala ...moze uszka ja bolaly ...ogolnie jestem zadowolona z moich dzieci :-):-):-)
 
Dzięki, za opowiedzenie mi o chrzcinach waszych pociech. Myślę że zdecyduję się na zrobienie obiadu u moich rodziców, gdyż mają większe mieszkanie.

MOJA CÓRCIA SKOŃCZYŁA 5 MIESIĘCY.... jak ten czas szybko mija !:-)
 
cześć dziewczęta! Pisałam wam że mój Kamil był chory w poniedziałek a we wtorek pochorował się średni syn Eryk, no a w środę mnie złapało cały dzień lało się ze mnie na amen i tak patrzyłam tylko czy Niko się nie zaraził ale widocznie mleko mamy jest naprawdę najlepszym lekarstwem bo odpukać ale on nic nie załapał a mnie trzymało 2 dni. M wziął wolne w pracy bo nie dałabym rady dawno taka nie byłam nawet po porodzie czułam się lepiej. Troszkę was poczytałam i chciałam tobie Mikimauro powiedzieć a właściwie napisać że mój Niko też tak był przekrzywiony ale teraz widzę poprawę ale ja cały czas nawet na siłę przekrzywiam mu tą główkę . p doktor mi mówiła że to od ułożenia w brzuchu i że do roku powinna być duża poprawa ale trzeba masować
 
cześć dziewczęta! Pisałam wam że mój Kamil był chory w poniedziałek a we wtorek pochorował się średni syn Eryk, no a w środę mnie złapało cały dzień lało się ze mnie na amen i tak patrzyłam tylko czy Niko się nie zaraził ale widocznie mleko mamy jest naprawdę najlepszym lekarstwem bo odpukać ale on nic nie załapał a mnie trzymało 2 dni. M wziął wolne w pracy bo nie dałabym rady dawno taka nie byłam nawet po porodzie czułam się lepiej. Troszkę was poczytałam i chciałam tobie Mikimauro powiedzieć a właściwie napisać że mój Niko też tak był przekrzywiony ale teraz widzę poprawę ale ja cały czas nawet na siłę przekrzywiam mu tą główkę . p doktor mi mówiła że to od ułożenia w brzuchu i że do roku powinna być duża poprawa ale trzeba masować

Oj Jolek nie zazdroszcze mam nadzieje ze u was juz teraz wszytsko oki:tak:
 
Ja melduję się , że jestem:-). Dzis podpisaliśmy umowę z operatorem na 2 lata:-). Przykro mi bardzo, że nie nadążę za wami :-(choć bardzo bym chciała wiedzieć co i u kogo:tak:. Uzależnienie:baffled:.... Odezwę się jutro:tak::-).
witaj -J- nareszcie w sieci :-D:-D:-D
j Witaj na stale :-D

Mi na razie brak czasu na czytanie ..chociaz teraz troszke nadrabiam....humorek lepszy ...wiec wszystko idzie w dobrym kierunku ;-)
jezyk lot byl spoko ...kajka zasnela 30 min. po starcie ..nakarmilam ja na siedzeniu ..Kuba z Julia bardzo mi pomogli ...(.chodzi o bagaze) ...nie bylo zle ...jakos dalam rade z trojka dzieci ...:-)
Najbardziej mnie wystraszyli przed ladowaniem :baffled:...poniewaz w Gdansku byla mgla i kapitan powiedzial ze prawdopodobnie polecimy do Warszawy lub Poznania ...no to ja mowie SUPER :sorry2::shocked2:...tylko tego mi brakuje ...z dziecmi do W-wy ....ale na szczescie podszedl sprawnie do ladowania i udalo nam sie :-D:-D:-D
Pod koniec Kaja troszke plakala ...moze uszka ja bolaly ...ogolnie jestem zadowolona z moich dzieci :-):-):-)
to lot udany , po za małym stresikiem podczas lądowania, całe szczęście dzieciaczki lot zniosły dzielnie, przez ciśnienie to nawet mnie dorosłą bolą uszy, a co dopiero takie maleństwo. No to teraz tylko na palze opalac się i wczasować:tak::tak::tak::-):-):-) baw się dobrze:tak::tak::tak:
cześć dziewczęta! Pisałam wam że mój Kamil był chory w poniedziałek a we wtorek pochorował się średni syn Eryk, no a w środę mnie złapało cały dzień lało się ze mnie na amen i tak patrzyłam tylko czy Niko się nie zaraził ale widocznie mleko mamy jest naprawdę najlepszym lekarstwem bo odpukać ale on nic nie załapał a mnie trzymało 2 dni. M wziął wolne w pracy bo nie dałabym rady dawno taka nie byłam nawet po porodzie czułam się lepiej. Troszkę was poczytałam i chciałam tobie Mikimauro powiedzieć a właściwie napisać że mój Niko też tak był przekrzywiony ale teraz widzę poprawę ale ja cały czas nawet na siłę przekrzywiam mu tą główkę . p doktor mi mówiła że to od ułożenia w brzuchu i że do roku powinna być duża poprawa ale trzeba masować
no moja droga współczuje przezyć , czy to jakiś rotawirus, czym się tak potruliście, mam nadzieje ze jest juz dobrze.
co do mnie i Maxika to juz jestem troszke spokojniejsza, czekam na rezerwacje do jakiegoś lekarza który się zna na tym, jeśli nie dostane, to znalazłam w moim mieście masazyste od dzieci i niemowląt, to mi pomorze:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry