reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone NT -2,8mm

reklama
Witam. U mnie NT 2, 4 przy CRL 66,0 mm. Nie martw się na zapas. Ja zrobiłam Pappa, i właśnie usłyszałam od lekarki że robi się go właśnie wtedy gdy USG jest dobre, bo samo USG to 70% a z testem Pappa już 90 %
 
Witam. U mnie NT 2, 4 przy CRL 66,0 mm. Nie martw się na zapas. Ja zrobiłam Pappa, i właśnie usłyszałam od lekarki że robi się go właśnie wtedy gdy USG jest dobre, bo samo USG to 70% a z testem Pappa już 90 %

To masz jakaś dziwną lekarkę, bo test pappa powinno się robić gdy usg jest złe, a poza tym ten test to zwykła statystyka i wystarczy, że masz 23 lata, a za tydzień już 24, ale przez to że to dopiero za tydzień to masz o wiele wyższe ryzyko.
 
Witam. U mnie NT 2, 4 przy CRL 66,0 mm. Nie martw się na zapas. Ja zrobiłam Pappa, i właśnie usłyszałam od lekarki że robi się go właśnie wtedy gdy USG jest dobre, bo samo USG to 70% a z testem Pappa już 90 %
Pięknie Ci dziękuję za ciepłe słowa!!! U mnie po Papa będzie pewnie test Sanco -chociaż już różne opinie słyszałam odnośnie wyniku. Mam teraz nadzieję, ze może wszystko siecuda!🕊
 
reklama
;)
To masz jakaś dziwną lekarkę, bo test pappa powinno się robić gdy usg jest złe, a poza tym ten test to zwykła statystyka i wystarczy, że masz 23 lata, a za tydzień już 24, ale przez to że to dopiero za tydzień to masz o wiele wyższe ryzyko.
Lekarz z certyfikatem FMF, czy dziwna?? Twoje stwierdzenie jest dziwne, w moim przypadku po przebytych poronieniach i wieku test ma mnie utwierdzic iż USG faktycznie jest dobre. W momencie gdy jest zle robi się amnio a nie Pappa
 
Do góry