reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Mamusie,
u mnie będzie wymarzona córcia (synka już mam) :-)
trzy razy była potwierdzona na usg (mam nawet zdjęcie jej vaginy na 3D ;-))

gratuluję Waszych chłopców i dziewczynek :-)



 
reklama
Hej. ;) u mnie była śmieszna sytuacja ,bo na 1 USG powiedziano nam , że będzie chłopczyk.. więc tak sie nastawiliśmy na Maciusia. ;) Na drugim powiedziano, że dziewczynka.. ale decyzja zapadła na 3 USG i czekamy na Łucję . ;)
 
glitteryourway3c70ac2bkr1.gif
 
witam wszystkie mamuski jestem w 36 tygodniu własnie sie dowiedziałam ze bede miała synka ( 4 usg ) choc przez cały czas twierdzono że bedzie dziewczynka :) więc moja rada dla wszystkich nie kupujcie za dużo różu a jak już kupujecie to zostawcie na wszelki wypadek paragony :) pozdrawiam gorąco:):):)
 
Cześć dziewczyny!

Dziękuje Wam za wypełnienie ankiety na temat „Sposobu odżywiania kobiet w ciąży”. Jestem Wam bardzo wdzięczna za to. Jeśli któraś z Was nie wypełniała jej jeszcze i ma ochotę to uczynić podaje link:

Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje Wam i good luck w czasie porodu- będzie dobrze, trzymam kciuki!!! Pozdr.

Ania
 
reklama
Do góry